Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dil Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dil görmek, rüya sahibinin yardımcısı olan kişi ile tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin tüm işlerini takip eden, toplantılarını ayarlayan, eksiklerini gideren, arkasında bıraktıklarını toplayan, hayatını yönlendiren kişi olarak tasvir edilir. Bir danışman ya da uşak da olabilir, evde ya da iş yerinde önemli bir yardımcı da olabilir. Bu kişi rüya sahibinin hayatında eli kolu olan kişidir. Yokluğu büyük zorluğa ve karmaşaya neden olur.

  Rüyada Dil Yarası Görmek
  Rüyada dilinin yara olduğunu gören kişinin rüyası, zevkine ve keyfine düşkün olması nedeni ile bazı sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin zafiyeti olduğu konularda başının ağrıyacağı anlamına gelir. Bu nedenle bazı duyguların dizginlenmesi gerektiğine işarettir.

  Rüyada Dil Çıkarmak
  Rüyada dil çıkardığını gören kişi bir ayıp yapacak ve bu nedenle de çok kınanacak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin bir kişi ile ağız münakaşasına girerek, kötü sözler etmesi nedeni ile haksız bulunmasına tabir edilir.

  Rüyada Dilini Isırdığını Görmek
  Rüyada dilini ısırdığını gören kişi, olaylara karşı sakin bir tutum sergilemeye çalışıyor ve elinden geldiğince sakinliğini ve sükûnetini korumak için uğraşıyor yani sabırlı olmaya çalışıyordur.

  Rüyada Dilin Tutulması
  Rüyada dilin tutulması menfaat ve fayda sağlamak için gerçekleri gizlemeye ya da yalan yere şahitlik yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin yalan söylemesi ile günaha girmesi anlamına gelir.

  Rüyada Dilini Isırmak
  Büyük bir ayıp yapmaya, bu ayıbı duyanların durumun vahameti nedeni ile tabir yerindeyse küçük dillerini yutacağına yorulur. Bu büyük ayıp rüya sahibinin alnında büyük bir leke olarak kalacak ve hiç silinmeyecek demektir.

  Rüyada Dilin Kesilmesi
  Rüyada dilinin kesildiğini gören kişinin bilerek ve isteyerek hak yolunu ter edip, dinden çıkacağı anlamına gelir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş