Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dikiş Sökmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  263
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Rüyada dikiş sökmek, aksiliklere, kişinin inat ve fazla hırsla hareket etmesi üzerine yaşayacağı bazı talihsizliklere yorumlanır. Çalışan kimselerin gereksiz tartışmalara girerek yöneticilerden olumsuz eleştiriler almalarına ve sorunların tekrarlanması halinde işten çıkarılacaklarına, bir süre para sıkıntısı çekeceklerine, girecekleri yeni işlerde de tutunamayacaklarına tabir edilir. Rüya sahibinin ikbalini düşünmeden hareket etmesinin sonuçlarının ağır olacağını ve ailesinden aldığı maddi desteğin de bir süre sonra kesileceğini, kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini ifade eder. Dikiş sökmek yolunda giden bir işi bozmak, nişan atmak yahut evlenmekten sudan sebeplerle vazgeçmek demektir. Başkaları üzerinde hayal kırıklığı yaratacak davranışlara, girilen ortamlarda istenmeyen biri olmaya da yorulur. Peşi sıra gelen sorunların kişinin hayatını alt üst edeceğini, mevcut düzenin bozulması sonucu hanede de problemlerin baş göstermeye başlayacağını bildirir.

  Rüyada Sökük Dikmek
  Sökülmüş bir giysiyi dikmek alın teriyle kazanılacak helal paraya ve kişinin zorluklara rağmen mücadeleyi elden bırakmadan hareket edeceğine yorumlanır. Sökük diken kişinin nasibi bol olur ve eli yokluk görmez. Ev içinde huzurun, aile bireyleri arasında sevginin daim olduğunu bildiren rüya, küçük sıkıntılar yaşansa da kişinin hayatını zora sokacak gelişmeler yaşanmayacağını, kimseye muhtaç olmadan, el açmadan sürdürülecek bir yaşamı da delalet eder.

  Rüyada Dikiş Makinesi Görmek
  Rüya sahibinin azmini, hırsını ve çalışkanlığını her fırsatta ortaya koyacağını ve gireceği işte beklenmedik şekilde yükseleceğini, kariyer konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceği gibi, gelecek kaygılarının da sona ereceğini, sınavlardan başarılı sonuçlar alacağını işaret eder. Hiçbir zaman darda kalmayacak olan rüya sahibinin işinde gücünde olacağını, hayatını rahat koşullarda sürdüreceğini bildirir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş