Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Diken Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  263
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Rüyada diken görmek, her şeye ve herkese çok kolay sinirlenebilen, konuşması ve üslubu ters, kendisinden başka kimseyi doğru kabul etmeyen, baskıcı, dayatmacı ve zorba bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüyasında diken gören kişi aksi bir kimseye çatacak ve bu nedenle de işleri konusunda büyük zorluk çekecek demektir. Bu kişi, adeta terslik ve zorluk çıkarmak için yaratılmış, uyumsuz ve aksi bir kişi olarak tasvir edilir.

  Rüyada Diken Batması
  Rüyada diken batması rüya sahibinin kınadığı şeyin başına gelmesine delalet eder. Yani kişi, başkalarının yaptığı hataları eleştirip, o kimselere kötü gözle bakıp, onları kötülüyorken aynı hatalara kendisi de düşecek demektir.Ya da kiminle dalga geçiyorsa o kişinin durumuna düşecektir diye yorumlanır.

  Rüyada Diken Ucu Görmek
  Rüya sahibinin çevresindeki kötü düşünceleri ve kötü huyları olan, kem gözlü bir kişinin varlığına işaret ederken bazen de nahoş sözler işitip kişinin canının yanacağı anlamına gelir.

  Rüyada Diken Çıkarmak
  Rüya sahibinin kendisine zarar veren huylarından ve kötü alışkanlıklar kazanmasına neden olan kişilerden uzaklaşmasına delalet eder. Bu karar rüya sahibi için çok iyi gelecek, kendini ailesine ve işine vererek eskisi gibi mutlu günlerine geri dönecektir.

  Rüyada Diken Koparmak
  Rüyada diken koparmak, rüya sahibinin kötü enerjisi olan kişilerden korunacağına ve onların gözlerinden uzak olacağına delalet eder. Bu kişiler, içlerindeki kötülük nedeniyle çevreye kötü elektrik yayan kimselerdir fakat rüya sahibine hiçbir kötülükleri dokunamayacak demektir.

  Rüyada Diken Üstünde Yürümek
  Rüyasında diken üstünde yürüdüğünü ya da oturduğunu gören kişinin bazı korkuları vardır diye yorumlanır. Rüya sahibi, rahat değildir ve bir takım düşünceleri kendisine büyük huzursuzluk verip, içine sıkıntı basmasına neden oluyordur diye tabir edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş