Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Devlet Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada devlet görmek, rüyayı gören kişinin, bütün dertlerinin ve sıkıntılarının sona ereceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına ve hayatı boyunca sahip olmadığı imkânlara kavuşacağına alamet eder.

  Rüyada Devlet Memuru Görmek
  Rüya sahibinin, işlerinde hiçbir şekilde ilerleme olmayacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına ve hayal ettiği şeylere kavuşma konusunda epey geç kalacağına rivayet eder.

  Rüyada Devlet Büyükleri Görmek
  Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok yüksek makamlara çıkacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sahip olduğu yetenekleri kullanarak işine çok yarayacak işler gerçekleştireceğine delalet eder.

  Rüyada Devlet Dairesi Görmek
  Rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına, bu yüzden bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına ve işlerinin gittikçe kötü bir hal alacağına tabir edilir.

  Rüyada Devlet İşine Girmek
  Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu büyük azim ve şansının yaver gitmesi ile kazandığı paralar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına işaret eder. Aynı zamanda, kendisini çok huzurlu ve mutlu hissedip bundan sonraki çalışmalar için kendisine bir kaynak arayacağına alamet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş