Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deveye Binmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada deveye binmek, büyük bir kısmet alınacağına rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin şansı olarak kabul edilir. Maddi anlamda zenginliğe dolayısıyla da bolluğa ve berekete kavuşmaya böylece rahatlık ve lüks içinde yaşamaya işaret eder. Yeni bir yaşamın kapılarını aralamak için ele geçmez imkânlar elde etmeye, güzel fırsatlar yakalamaya ve herkesin hayalini kurduğu bir hayat geçirmeye rivayet edilir.

  Rüyada Deveye Bindiğini Görmek
  Rüya sahibinin yaşamında köklü ve hayırlı gelişmeler olacağı anlamına gelir. Kişi, gelecekte kusursuz denilebilecek kadar güzel bir yaşama kavuşacak, tüm sıkıntılarından, borçlarından ve hastalıklarından da kurtulacak demektir. Bu rüyayı gören kişinin kalan hayatında geçim derdi çekmeyeceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Beyaz Deveye Binmek
  Rüyada beyaz deveye binmekle, deveye binmek aynı şeydir ve yorumu da aynı şekilde yapılır. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı şekilde yaşamaya, yokluk çekmemeye, kötü, çaresiz, çözümsüz hiçbir duruma düşmemeye ve kolaylıklar içinde yaşamaya alamet eder.

  Rüyada Deveye Binmiş Birini Görmek
  Rüya sahibinin uykusunda deveye binmiş birini görmesi o kişinin işlerinin iyiye doğru gideceğine, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına rivayet edilir.

  Rüyada Deve Görmek
  Deve, dünya malına, bol paraya, başarıya, yükselmeye, makam sahibi olmaya, şöhrete kavuşmaya, ticareti ilerletmeye ve daha geniş bir rızkı elde etmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının her geçen gün giderek güzelleşeceğine ve yaşamının düzene gireceğine yorulur.

  Rüyada Deve Yavrusu Görmek
  Deve yavrusu, rüyayı gören kişinin yetiştireceği evlatların kendisi için gurur kaynağı olacak ve her daim kendisinin kıymetini bilecek kadar hayırlı olacaklarına işaret eder. Rüya sahibinin evlatlarının her zaman göğsünü kabartacağı ve kendisini yüceltecekleri anlamına gelir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş