Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deve Kesmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  263
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Rüyada deve kesmek, bulunduğunuz yerde çok nüfuzlu ve zengin bir kimsenin ölmesine ve insanların onun malından ve zenginliğinden istifade etmelerine yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre bu rüya aslında çok iyi ve karakterli olan bir adamın saygınlığını kaybetmesine veya insanların ona yeteri kadar ilgi göstermemelerine işarettir. Rüyada büyük ve güçlü bir deveyi kesen kişi, malını kaybeder veya bu rüya hastalanmasına işaret eder. Kestiği deveyi yerde görmek, yakında sizi üzecek bir olayla karşılaşmanıza ve sıkıntı içinde bulunmanıza yorumlanır. Rüyada başkasının deve kesmesi suçsuz bir insan suç isnat etmeye veya iftira atmaya, kişinin masum insanlara eziyet etmesine işarettir.

  Rüyada Deve Kesip Etini Dağıtmak
  Rüyada kesilen devenin etini dağıtmak insanlara ikramlarda bulunmaya ve güzel ameller işlemeye işarettir. Bu rüya bazen de mal varlığınızdan ve kazandıklarınızdan yardıma muhtaç kişilere de vermeniz gerektiğini söyleyen, zekat ve sadaka konusunda daha dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarıda bulunan bir rüyadır. Rüyada deve eti genellikle mal ve şöhrettir. Helal yollardan kesilmiş deve etinden yemek, ün kazanmaya ve şöhret bulmaya kişinin zenginleşmesine yorumlanmaktadır.

  Rüyada Deveyi Kesilmiş Görmek
  Rüyada kesilmiş bir deve görmek, zulmedilmiş veya suçsuz yere hakkına girilmiş bir adama işarettir. Bazen de bu rüya tanıdığınız çok kudretli ve güçlü bir adamın ölümüne işaret eder. Kesilmiş deve kaybedilmiş veya boşa gitmiş maldır. Para harcamaya ve kişinin boşa vakit geçirmesine de yorumlanabilmektedir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş