Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deste İle Para Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada deste para görmek, gerçek anlamına çok yakın şekillerde tabir edilir. Rüya sahibi için kazanç anlamına gelir. Kişinin helal olan ve doğru yollardan ekmeğini çıkarmayı başardığına, eline her ay sabit bir maaş geçtiğine ve bu sayede şikâyet etmeden kendi yağında kavrulduğuna delalet eder. Bu rüya, kişinin maaş gününün geldiğine ve bu sayede toplu bir para alacağına ya da yaptığı işin karşılığı olan parayı alacağına işaret eder.

  Rüyada Para Görmek
  Rüyada para görmek, genelde ağırlık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin içerleneceği, dertleneceği ve gözyaşı akıtacağı olayların yaşanacağına, borçlanıp, hasta olacağına işaret eder.

  Rüyada Para Almak
  Rüyada para aldığını gören kişinin hayatının çok parlak olacağı, başarıları ile adından söz ettireceği, işinin ehli olup, çok büyük miktarlarda gelir elde edeceği şeklinde değerlendirilir. Bu kazanç helal ve temiz olan türdendir.

  Rüyada Para Vermek
  Rüyada para vermek, geçim sıkıntısından ve borçtan kurtulmaya, bolluğa, berekete ve fazlaca nimete sahip olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin rahat ve lüks bir hayata kavuşacağı anlamına gelir.

  Rüyada Para Bulmak
  Rüyada para bulmak, rüya sahibinin şeytanın bacağını kırıp, hayatının kalanın da çok başarılı, zengin, mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına delalet eder. Kötü şansın kırılması şeklinde değerlendirilir.

  Rüyada Para Saymak
  Rüyasında para saydığını gören kişinin isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, parlak fikirlerinin ve yeteneklerinin keşfedileceğine ve büyük ilgi göreceğine tabir edilir. Rüya sahibi o kadar büyük bir ilgiyle karşılaşacak ki kendisi dahi şaşıracaktır diye yorumlanır.

  Rüyada Para Kaybetmek
  Rüyada para kaybettiğinin gören kişinin karşısına bazı engeller çıkacak ve rüya sahibi bir süre bu sorunlara kafasını yoracak, işiyle meşgul olamayacağı için de maddi zorluk yaşayacaktır.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş