Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deste Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  263
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Rüyada deste görmek, genellikle bolluğa, rahata ermeye, bereketli bir hayata ve kısmetlerin artmasına yorumlanır. Deste gören kişinin hanesinde maddi sıkıntı olmaz ve eli rahatlar. Kaybedilen bir eşyanın geri gelmesine, hakkını almaya yorumlandığı gibi, rüya sahibinin kendisi için en doğru yolu seçtiğine, iş konusunda maharetlerini sergileyebileceği ortamlara gireceğine ve kazancını helal yollarda temin ederek, ailesinin başını önüne eğmeden yaşayacağını bildirir. Deste para gören kişiler fakirse hayatları değişir ve zengin olurlar. Zengin kişiler için de yeni bir iş açacaklarına, çevrelerindeki yoksul kimselere iş kapısı sağlayacaklarına ve alacakları hayır duasına yorumlanır. Deste kâğıt görmek el işiyle kazanılacak paraya, zanaat sahibi olmaya, meslekte ileri gitmeye ve eğitim konusunda üstün başarılar elde etmeye tabir edilir.

  Rüyada Deste Para Görmek
  Bol kazanç sağlanacak bir işe yapılacak yatırım sayesinde rüya sahibinin tüm hayallerinin, bugüne kadar arzu ettiği beklentilerinin gerçek olacağına delalettir. Babadan veya anneden kalan bir toprağın çok yüksek meblağlarda satışa çıkmasıyla hayatı değişecek olan kişinin kendisine yeni bir yol çizeceğini, iş hayatında her ne muradı varsa gerçek olacağını, uzun ve sağlıklı ömründe ailesiyle birlikte mutluluğu yakalayacağına alamet eder.

  Rüyada Deste Kalem Görmek
  İyi bir eğitim hayatını niteleyen rüya, kişinin hangi yaşta olursa olsun öğrenmeye açık olacağını, eğitime vereceği önem sayesinde geleceğini de en doğru yoldan şekillendireceğine yorumlanır. Alim olmak, insanların huzurunda saygı görmek, makul ve mantıklı şekilde hareket etmek anlamına da gelir. Deste kalem gören kimseler yazar, hakim, savcı, öğretmenlik gibi mesleklerde başarılı olurlar ve hayatları boyunca yüksek makamlarda çalışırlar.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş