Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deste Deste Para Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  263
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Rüyada deste deste para görmek, hayır ve berekete, güç işlerin kolay bir şekilde hallolmasına bol rızıkla ve ferahlıkla duanın kabul edilmesine yorumlanır. Rüyasında deste deste parayı saydığını gören kişiye yüce Allah tarafından hayırlı kapılar açılacağının da haberini vermektedir. Rüyada görülen paralar bekar erkek için namuslu ve hayırlı bir kadınla evlilik yapacağına, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına ve işlerinin açılacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyada para bekar kadın için dini inançları güçlü bir erkek talibe, evli kadın için ise, sağlıklı bir çok çocuk dünyaya getirip dualarının kabul olacağına tabir edilmektedir. Bir rivayete göre de rüyada deste deste para görmek, istenmeyen lafların duyulacağının ve hakkınızda dedikodu çıkacağının habercisidir.

  Rüyada Deste Para Bulmak
  Rüyada deste para bulduğunu gören kişi, hayatta karşılaşacağı her türlü şerden uzaklaşır ve kalan ömründe hayır kapılanın kendisi için açılacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda dini duyguları azalan kişiler içinde bir uyarı mahiyetinde olan bu rüya, kişinin Allah’a yakınlaşması, ibadet edip hayırlı işler yapması gerektiğine de işaret etmektedir.

  Rüyada Para Yardımı Yapmak
  Rüyada para yardımı yapmak, dini inançlarınızın güçleneceğine bununla beraber dininizi daha bilinçli ve layıkıyla yapacağınıza delalet eder. Allah’a karşı yakınlaşma ve dine tam olarak bağlanma olarak da tabir edilen rüya, her durum ve herkes için hayırlara yorumlanmaktadır.

  Rüyada Camiye Para Yardımı Yapmak
  Rüyada camiye para yardımı yaptığını gören kişi, aile bireyleri ile birlikte hayırlı işlere nail olacağına, ettikleri duanın kabul olacağına, bazen de Hacca giymeye işarettir. Camiye para yardımını yaptığını gören kişi, hastaysa hastalıktan kurtulacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına ve iş hayatında ve ticari alanda olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Bazı rüya tabircileri ise, rüyasında camiye para yardımı yaptığını gören kişinin güç işlerinin kolaylaşacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına yorumlamaktadırlar.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş