Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dershane Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  263
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Rüyada dershane görmek, şenlik ve bayram havasında geçecek bir hayata işaret eder. Rüya sahibine hayırlı yazılar yazıldığı, şansının ömrü boyunca yaver gideceği, kısmetlerinin bol olacağı, sağlığının, keyfinin ve ağız tadının daima süreceği ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına ve sorunlarının biteceğine delalet eder.

  Rüyada Dershaneye Gittiğini Görmek
  Rüyada dershaneye gittiğini görmek, rüya sahibinin bir elinin yağda, bir elinin balda olacağına ve buna rağmen yine de ahiret hayatını unutmayacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına işaret eder.

  Rüyada Dershaneye Kayıt Olmak
  Rüyada dershaneye kayıt olduğunu gören kişinin yavaş yavaş hayatı düzene girecek, işleri yolunda gidecek, sorunları tek tek çözülmeye başlayacak demektir. Hayatın güzelleşmesine ve olumlu olayların yaşanır olmasına delalet eder.

  Rüyada Dershanede Olmak
  Rüyada dershanede olmak, geçim sıkıntısının, ailevi problemlerinin ve maddi sorunların yok olmaya başlayacağına, rüya sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine işaret eder. Kişi, borçlarından kurtulacak ve eski enerjisini yeniden bulacak demektir.

  Rüyada Sınıf Görmek
  Rüyada sınıf görmek, rüyayı gören kişinin mantığıyla değil duygularıyla hareket edip, bazen komik durumlara düşebildiği anlamına gelir. Kişi, içinden geldiği gibi yaşamak isteyen bu nedenle her aklına eseni yapan ve çevresi tarafından garipsenen kimse olarak tasvir edilir.

  Rüyada Sınıfta Olmak
  Rüyada sınıfta olmak, yaşı ne kadar ilerlerse ilerlesin yine de bir türlü olgunlaşmayacak bir kişiye işaret eder. Bu kişi, uzun vadede, sağlıklı kararlar almak yerine, günü birlik yaşayarak, günü kotarmaya çalışan birisi olarak tasvir edilir ve bu durumda da geleceğiyle ilgili dişe dokunur hiçbir adım atmayacağı yorumu yapılır.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş