Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Denizin Üstünde Yürümek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada denizin üstünde yürümek, kişinin manevi hayatı ve dini durumudur. Bu rüyayı gören dinde yükselir, iman anlamında derecesi artar ve hem dünyada hem de ahirette mutlu olur. Yine bu rüya sıkıntılardan kurtulup feraha erme olarak da yorumlanabilir. Böyle bir rüya her anlamda rahatlamaya, önünü görmeye ve tüm üzüntülerden kurtulmaya işarettir.

  Rüyada Deniz Suyu Görmek
  Rüyada deniz suyu görmek genellikle askere ve orduya işarettir. Çok deniz suyu sayıca fazla asker, deniz suyunun azlığı ise ülkedeki askerlerin azalması ve asker kaybına işarettir. Deniz genellikle devlet işleri ile ilgili bir rüyadır. Deniz suyu da o ülkenin askeri kanadıdır.

  Rüyada Deniz Suyunu Avuçladığını Görmek
  Rüyada deniz suyunu avuçlayan kişi hayırlı bir çocuğa kavuşur. Çocuğu olanlar içinse bu rüya ileride çocukların hayırlı olmalarına ve onlardan hayır geçirmelerine delalettir.

  Rüyada Denizin Suyundan İçtiğini Görmek
  Rüyada deniz suyunu içen, her türlü sıkıntılarından kurtularak feraha erer. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Tüm zorluklardan kurtulma, kolaylığa ulaşma, arzu ve isteklerin gerçekleşmesi, maddi sıkıntılardan kurtulmadır.

  Rüyada Denizden Su Alıp Biriktirdiğini Görmek
  Bu rüya ele geçecek para ve maldır. Rüyada deniz suyu alan gerçekte de para biriktirir ve kendisi için hayır getirecek faaliyetlerde bulunur. Bu çalışmalar sonucunda da eline bol miktarda para geçer.

  Rüyada Denizin Ortasında Durduğunu Görmek
  Rüyasında denizin ortasında duran kişi, her anlamda durgun bir dönem geçirir. Bir müddet ne yapacağını bilemez; fakat sonunda feraha ve mutluluğa kavuşur.

  Rüyada Denizi Baştan Başa Geçtiğini Görmek
  Rüyada denizi baştan başa geçen kişi eğer bir suçla itham ediyorsa tüm suçlamalar lehine sonuçlanır. Yine bu rüya verilen mücadelelerin kazanılmasına ve her türlü zorluklardan kurtulmaya ve rahatlamaya işarettir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş