Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Denizde Balık Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada denizde balık görmek, rüya sahibinin çok kısmetli olduğuna fakat tabiri caizse armut piş, ağzıma düş mantığında olduğu sürece şansının da kısmetinin de kendine hayır getirmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çalıştığı, azmettiği ve kendine inandığı sürece asla işsiz ve ekmeksiz kalmayacağına ve geçim zorluğuna düşmeyeceğine alamet eder. Kişi, cesaret edip adım attığı sürece bereketli bir hayat yaşayacak demektir.

  Rüyada Denizde Balık Sürüsü Görmek
  Rüya sahibinin başarıya çok yakın olduğu anlamına gelir. Kişi, vazgeçmediği, ısrarcı olduğu ve mücadeleci ruhunu kaybetmediği sürece her işte muvaffak olacak, hem rızkı ve kazancı bol olacak hem de dünya mallarından yana hiçbir eksiği olmayacaktır diye yorumlanır.

  Rüyada Denizde Balık Tutmak
  Rüyayı gören kişinin geleceği ve hayatı için atacağı adımların ve alacağı kararların kendisine hayır, mutluluk, huzur ve zenginlik getireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının açık olacağı ve en karlı işlere atılarak özellikle de meslek hayatında dönüm noktası yaşayacağı günlerin çok yakın olduğuna alamet eder.

  Rüyada Denizde Balık Ağı Görmek
  Rüya sahibinin hayatını idame ettirmek, geçimini sağlamak ve karnını doyurmak için yaptığı işlere ve gelir kaynaklarına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ekmek teknesi dediği işine ve kazancını elde etmesine vesile olan kolundaki altın bileziğe delalet eder.

  Rüyada Denizde Balık Gibi Yüzmek
  Rüyayı gören kişinin yeteneklerine, ilgi alanlarına, becerisi olduğu konulara ve bunları gelir elde etmek için kullandığına işaret eder. Rüya sahibinin sanatı sayesinde hayatını kazandığına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşıladığına rivayet edilir.

  Rüyada Denizde Balık Isırması
  Rüyayı gören kişinin ayağını kaydırmak, adını lekelemek, başarısına, mutluluğuna, kazancına, şansına ve de kısmetine engel olmak isteyen kimselere ve bu konuda ısrarcı olduklarına tabir edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş