Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deniz Taşması Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  454
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada deniz taşması görmek, güvensizlik dolu ilişkileri ve kişinin duygusal manada çok karmaşık bir döneme girdiğini, bu süreçte alınacak kararların genellikle kişi için olumsuz gelişmelerle sonuçlanacağını bildirir. Keskin cümleler kurmaktan ve ani kararlar vermekten uzak durmak gerektiğini de hatırlatan rüya, maddi açıdan yapılacak girişimlerde para kaybına uğranacağının ikazını da verir. İyiye yorulmayan rüya maddi açıdan büyük iniş çıkışların yaşanacağı ve kişinin üzerinde durduğu zeminin son derece kaygan olduğunu, hassasiyetin artacağı, kuşkuların çoğalacağı bir döneme işaret eder. Pek çok zaman sabır gösteren rüya sahibinin öfkesine yenik düşeceğini ve yakın çevresini kıracak sözler sarf edeceğini bildirir. Bekar kimseler için fırtınalı beraberlikler yaşayacaklarını ve bir türlü sonuca ulaşmayan bu ilişkide kişinin çok büyük hayal kırıklıkları yaşayarak gönül kapılarını uzun süre herkese kapatacağını tabir eder.

  Rüyada Deniz Taşmasından Kaçmak
  Son anda bir felaketten, bir uğursuzluktan kurtulmak ve büyük bir ders çıkarmak anlamına gelir. Kişiyi yanlış yönlendiren insanlar olduğuna ve başarısını çekemeyen, ayağının tökezlemesini bekleyen kişiler olduğuna da alamet eder. Bir tehlikeyi bildiren rüya, gereksiz meydan okumaların kişiye zarar vereceğini, bu dönemde güçlü duruşun ve sabrın riskleri bertaraf etmekte yardımcı olacağını delalet eder.

  Rüyada Deniz Taşmasında Boğulmak
  Büyük bir acının, maddi, manevi kayıpların işaretidir. Her açıdan kişiyi darmadağın edecek bu dönemde sevilen kişilerden gelecek kötü haberlerin artacağını, ölümlerin ve kazaların söz konusu olacağını ve kişinin dirayetli davranarak bu süreci geçirmesi gerektiğini bildirir. Sınavlardan istenilen sonuçları alamamak, işten atılmak ve yüreğe çöken ağırlıktan kurtulamamak anlamlarına da gelir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş