Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deniz Kenarında Yürümek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada deniz kenarında yürümek, kişinin işlerinin durgun bir döneme girdiğini, sakin ve sabırlı bir bekleyişin söz konusu olduğunu gösterir. Deniz kıyısında yürümek aynı zamanda hayırlı bir rüya olarak da kabul edilebilir. Özellikle bekar kimselerin kısmetleri hakkında düşündüklerini ve bir karara varmak üzere olduklarını da bildirir. Temiz bir kumsalda ve berrak, sakin bir denizin kıyısında yürüyen kişi için hayat huzurlu ve sağlıklı geçecek demektir. Kirli bir deniz kıyısında yürüyen ve ayakları da suya değen kişiler ise, sıkıntılı zamanlardan geçer ve isimleri de istemedikleri olaylarda geçer. Prestij kaybı ve keder anlamlarına da gelir.

  Rüyada Uzaktan Denize Baktığını Görmek
  Kişinin amaçlarına ve hedeflerine ulaşamayacağını, bugüne dek izlediği yolların onu muradına erdirmediğini ve bu nedenle de hedef ve yol değişikliği yapması gerektiğini vurgular. Uzaktan denize baktığını gören kişinin hayal kırıklığı çok olur ve beklediği haber gelmez.

  Rüyada Deniz Üzerinde Yürüdüğünü Görmek
  Rüya sahibi, kendisini denizde yürüyor görüyor ise ve ayakları da ıslanmıyorsa bu durumda ahiret hayatı son derece güzel olacak demektir. Kişinin tüm günahlarının bağışlanacağı ve cehennem ateşinden uzak kalacağını müjdeleyen rüya aynı zamanda kişinin bu dünyada da müreffeh bir hayatı olacağını bildirir.

  Rüyada Denize Daldığını Görmek
  Rüyada berrak, temiz bir denize daldığını ancak herhangi bir şey çıkarmadığını gören kimse genellikle ilim, irfan konularında üstün başarılar elde eder veya toplumda önderlik yapacak görevlere ve konumlara gelir. Eli boş çıkmak bu işlerin sonunda maddi olarak çok büyük kazançlar elde edilemeyeceğine ancak kariyer olarak kendini kanıtlamış biri olunacağına delalet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş