Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deniz Kenarı Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  454
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada deniz kenarı görmek, yaşayacağınız gönül ilişkisi ve karşı cinsle yorulur. Bu rüyayı gören kısa zamanda aşık olacağı birisi ile karşılaşır. Deniz kıyısında oturan eğer bekarsa evlenir eğer evli ise aile yaşantısı oldukça huzurlu ve mutlu olur. Deniz kıyısı ferahlamaya, rahatlamaya ve tüm sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

  Rüyada Durgun Bir Deniz Görmek
  Rüyada sakin, dalgasız ve durgun bir deniz görmek oldukça hayırlıdır. Bu rüya mutluluğa, huzura, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada görülen dalgalı deniz ise sıkıntı yaşayanlar için yakında rahata ve feraha kavuşacaklarına, zorluklardan sonra elde edilecek kolaylığa, mutlu olmaya ve huzura erme anlamına gelmektedir.

  Rüyada Bulanık Deniz Görmek
  Rüyada bulanık, kirli veya kötü görünümlü bir deniz görmek sizi kaygılandıracak bir havadis veya olaydır. Böyle bir denizde yüzen bazı sıkıntılı günler atlatır. Böyle bir denizin ortasında duran kişi zorlu bir döneme girer ama ferahlayarak bu sıkıntılardan kurtulur.

  Rüyada Denize Dalmak
  Rüyada denize dalıp tekrar çıktığını gören çok hayırlı kısmetlerle karşılaşır veya nasibi açılır. Bu rüya bolluk ve bereket demektir. Rüyada denize dalıp da çıkamadığını gören bazı sıkıntılı olaylar yaşar. Denize dalan ve onun içinden hoş bir şey çıkaran kişi, tüm maddi sıkıntılarından kurtulur ve eline büyük miktarda para geçer. Rüyada deniz hakkında en doğru bilgileri bu linkten okuyabilirsiniz.

  Rüyada Balıklarla Konuştuğunu Görmek
  Rüyada balıkla konuşmak olağanüstü olaylara, müjdeli haberlere, iyi bir insandan göreceğiniz yardıma, kadir ve kıymetinizin çok olmasına, değer kazanmaya, izzet sahibi olmaya ve insanlara ikramda bulunmaya delalettir.

  Rüyada Deniz Suyuyla Abdest Aldığını Görmek
  Her anlamda oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören tüm sıkıntılarından kurtulur. Her türlü arzusuna ulaşır. Keder ve üzüntüden tamamen sıyrılır. Maddi manevi birçok nimete kavuşur.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş