Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada deniz kabuğu görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük projeler gerçekleştirmek istediğine ve bunun için kendi bilgi, beceri ve yeteneklerini kullanacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine tabir eder. İş hayatı ile ilgili çalışmaların gerçekleştirilmesi için uzunca bir süreliğine yurtdışına gidebileceğine ve bu şekilde büyük başarılar elde edileceğine işaret eder.

  Rüyada Deniz Kabuğu Toplamak
  Rüya sahibinin iş hayatında çok sıkı ve çok iyi bir iş gerçekleştireceğine, bu işi yaparken çok büyük bir çaba gösterip çok emek harcayacağına ve yakın bir zamanda çok büyük kazançlar ve başarılar elde ederek yaptıklarının karşılığını fazlası ile alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına rivayet eder.

  Rüyada Deniz Kabuğu Topladığını Görmek
  Rüyada deniz kabuğu toplamak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında çok emek sarfedileceğine ve bu emeğin bir gün karşılığının muhakkak alınacağına delalet eder.

  Rüyada Deniz Kabuğu Bulmak
  Rüyayı gören kişinin yapmak istediği işte, gerçekleştireceği projede ve çalışmalarında çok büyük destekler alacağına, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına yorumlanır.

  Rüyada Deniz Kabuğu İçinde İnci Görmek
  Rüya sahibinin, çok büyük zorluklar ve çok büyük ve tarifsiz sıkıntılar çekerek, büyük tartışmalar ve sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışarak çok iyi bir birliktelik yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, kendini insanlardan saklayan, çok iyi ahlaklı ve anlayışlı bir kısmet ile hayırlı bir yuva kuracağına tabir eder.

  Rüyada Deniz Kabuğundan Deniz Sesi Duymak
  Hasret duymaya, hasret duyulan kişilere kavuşmaya, çok huzurlu bir duruma gelineceğine ve sevinçli günler geçirileceğine işaret eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş