Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada demir parmaklık görmek, rüya sahibinin zor bir hayatı olacağına ve yaşamının sürekli mücadele etmekle geçeceğine işaret eder. Çok ağır şartlarda, uzun saatler çalışmaya, ayakların ve ellerin nasır tutmasına, belin bükülmesine ve saçların ağarmasına işaret eder.

  Rüya sahibinin ekmeği tabir yerindeyse aslanın ağzından değil midesinden aldığına, çok meşakkat çektiğine ve zahmet girdiğine rivayet edilir. Buna rağmen, kişinin elindekilerle yetinen, küçük şeylerle mutlu olmayı bilen kimse olması sayesinde huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına alamet eder.

  Rüyada Parmaklık Görmek
  Rüyada parmaklık görmek, rüya sahibini hayra götürecek olayların yaşanacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına işaret eder. Tatlı dilli, hoş sohbet kimse olmaya böylece çok değer görmeye ve sevilmeye işaret eder.

  Rüyada Demir Parmaklıklı Kapı Görmek
  Rüyada demir parmaklıklı kapı görmek, toplumu düzenleyen, insanların arasındaki ilişkileri yöneten ve onları disiplin içinde tutan yönetimin o yerde üstün olduğuna ve adaletin er ya da geç yerini bulacağına işaret eder.

  Rüyada Demir Parmaklıklı Pencere Görmek
  Rüyada demir parmaklıklı pencere görmek de yine kanunun üstünlüğüne, kuralların kesin ve net çizgilerle belirlenmiş olmasına tabir edilir. Toplumun güvenliğinden sorumlu olan güçlerin varlığına delalet eder.

  Rüyada Tel Örgü Görmek
  Rüyada te örgü görmek, rüya sahibinin bir görev için yaşadığı yeri terk etmek zorunda kalıp gurbete gideceğine, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına alamet eder.

  Rüyada Dikenli Tel Görmek
  Rüyada dikenli tel görmek, kişinin içine sinmeyen ve bir türlü aklının almadığı, anlamakta ve çözmekte zorlandığı bir takım meseleler olduğuna yorulur. Bir yandan da özel hayatın kutsallığı ile değerlendirilir
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş