Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Demir Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada demir görmek zihin açıklığına, sağlığa ve cüssesi yerinde olan kişilere delalet eder. Rüyasında demir gören kişi için soğukkanlı ve metin kimse olduğu yorumu yapılır. Bu kişi yenilgileri ve kayıpları nedeni ile öyle kolay kolay yıkılmaz. Her defasında yeniden toparlanır ve her defasında da daha güçlü şekilde ayağa kalkar. Yani ne kadar düşerse o kadar büyür.

  Rüya sahibi tüm sıkıntıları ve zorlukları tek başına göğüsleyecek, kimseye dert yanmayacak, acısını içinde yaşayacak kadar güçlüdür. Bu kişi için acısından ya da kahrından kan kussa dahi, kızılcık şerbeti içtiğini söyleyecek kimse diye bahsedilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada demir görmek hayati bir meseleye işaret eder.

  Rüyada Demir Kapı Görmek
  Rüya sahibinin hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği, kazancının ve rızkının her zaman yerinde olacağı şeklinde tabir edilir.

  Rüyada Demir Merdiven Görmek
  Rüya sahibinin işlediği sevaplar ve yaptığı hayırlar sayesinde Allah katından her gün daha da yükseldiğine yorulurken, demir merdivenden düşmekse bunun tam tersi şekilde Allah katında günahkâr olmaya delalet eder.

  Rüyada Demir Çubuk Görmek
  Temelleri demir çubuklar kadar sağlam bir işe atılmaya ya da gönül işi yaşamaya yorulur.

  Rüyada Demir Kaşık Görmek
  Rüya sahibinin kaliteli ve lüks yaşama olan bağlılığına ve gösterişe çok düşkün olduğuna delalet eder. Rüyasında demir kaşık gören kişi hafif ve ucuz şeylerle yetinmez her zaman, her şeyin en iyisine ve en kalitelisine sahip olmak ister.

  Rüyada Demir Parmaklık Görmek
  Rüya sahibinin yaşayacağı meşakkatli günlere ve hedefine giden yolda çekeceği zahmete işaret eder. Rüyasında demir parmaklık gören kişi istediği şeyi hiç de kolay alamayacaktır. Bunun için emek harcaması ve fedakârlık yapması gereklidir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş