Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Demir Bardak Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada demir bardak görmek, kişinin zihnen ve bedenen çok zinde biri olacağına yorumlanır. Yaşanan bir sağlık problemi var ise yakında geçeceğini müjdeler ve bozulan işlerin yoluna gireceğinin, kişinin bugüne dek verdiği tüm sözleri yerine getirerek insanlar arasında büyük saygı göreceğinin habercisidir. Demir bardak rüya sahibinin aile içinde sözünü dinleteceğine, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine tabir edilir. Fırsatların ve iyi haberlerin müjdecisi olan rüya, askere gitmek anlamına da gelir. Kişinin çektiği her sıkıntıyı içine atacağına ve asla şikayet etmeyeceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, kendi şansını kendi yaratacağına delalettir. Öte yandan yeni tanışılan biriyle dost olunacağına ve bu kimseyle uzun yıllar iş yapılacağına tabirdir.

  Rüyada Demir Bardak Almak
  Otorite kurmak ve kendi düzenini oluşturmak anlamındadır. Aynı zamanda kişinin iş yapacağı güçlü ve iktidar sahibi birini de temsil eder. Demir bardak almak, sinirlerine hakim olmakta zorluk çekeceği günler geçiren rüya sahibinin, sabır içinde hareket edeceğini, içgüdüler yerine tamamen mantıkla davranacağını tabir eder. Duygusal ilişki içinde olunan kimseye karşı mesafeli olmak, hislerini dışa vurmakta zorlanmak nedeniyle sıkıntılar yaşamak ve karşı cinsi üzmek manasındadır.

  Rüyada Demir Bardaktan Su İçmek
  Kısmetini zorluklar ve mücadeleler içinde elde etmek, şanssızlıklara boyun eğmeden yaşamak demektir. Karşılaşılacak büyük bir sorunun altından kalkacak olmayı müjdeleyen rüya, geçici sıkıntılar olsa da her sınavdan başarıyla, alnının akıyla çıkacak olan rüya sahibinin kendisini mutlu edeceği gibi, ailesinin göğsünü kabartacağını delalet eder.

  Rüyada Demir Bardak Görmenin Psikolojik Yorumu
  Kişinin sevdiği her şeye bağlandığını ve zamanla bazı nesnelerin ya da alışkanlıkların bağımlılığa dönüştüğünü bildirir. Genellikle sabit fikirli olunduğu için gelişmeler karşısında esnek olamamaktan dolayı sıkıntı yaşandığını ifade eder ve çok iradeli biri olunduğunu bildirir. Kararlılık ve yüksek direncin de ifadesidir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş