Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Delirmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada delirmek rüyayı gören kişinin uzun yıllar boyunca iş hayatında olması dolayısı ile bir sorun karşısından karar vermesi gerekeceğine ve bu karar ile birlikte hem kendisi hem de birçok kişinin hayatını olumlu yönde etkileyeceğine delalet eder. Bu olaylar sonrasında ise rüyayı gören kişinin her daim saygı göreceğine ve her hangi bir karar alınması gerektiğinde ona başvurulacağına yorumlanıyor.

  Rüyada Delirdiğini Görmek
  Rüyada delirdiğini görmek rüyayı gören kişinin önemli bir karar aşamasında olduğuna delalet eder. Bu karar ile hem kendi hem de çevresindeki kişilerin hayatını da etkileyecek şeklinde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin doğru karar alması ile birlikte çevresi tarafından da takdir toplayacağına delalet eder.

  Rüyada Deli Görmek
  Rüyada deli görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda çok iyi bir insan ile arkadaşlık edeceğine delalet eder. Bu kimse herkes ile arkadaş olabilen ve sevilen bir insandır. Rüyada deliden bir şey almak bir fırsatın elinize geçeceğine yorumlanıyor. Rüyada deliye bir şey vermek de hayırlı bir işe delalet eder.

  Rüyada Birinin Delirdiğini Görmek
  Rüyada birinin delirdiğini görmek rüyayı gören kişinin iş yaşamından sorunlar ile karşılaştığın ya da karşılaşacağına delalet edip bu sorunlardan çok zarara uğramadan kurtulmak için birisinden yardım alacağına delalet eder.

  Rüyada Deli Tarafından Kovalandığını Görmek
  Rüyada deli tarafından kovalandığını gören rüya sahibi yen bir iş ya da her hangi bir proje peşinde koşacağına yorumlanıyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş