Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Delikanlı Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada delikanlı görmek, iyi niyetlerle hareket etmeye, herkesi dost sanmaya, herkese iyilik yapacak kadar geniş gönüllü olmaya ve mutluluk veren gelişmeler yaşamaya alamet eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Helal ve makbul olan kazanç elde etmeye, tez canlı olup, işini en iyi şekilde yapmaya, yaşam sevinci taşımaya ve güzel bir hayat geçirmeye delalet eder.

  Rüyada Delikanlı Olduğunu Görmek
  Rüyada delikanlı olduğunu görmek, güzel haberler almaya ve sevince işaret eder. Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi, hedeflediği tüm arzularını yerine getirme şansına sahip olacak, hayatı da keyif ve rahat içinde geçecek demektir.

  Rüyada Genç Erkek Görmek
  Rüyada genç erkek görmek, rüyayı gören kişinin sorunlarının ve sıkıntılarının geride kalacağına, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine ve meslek hayatında çok şanslı ve verimli olacağı bir döneme gireceğine bu sayede de büyük başarı elde edeceğine delalet eder.

  Rüyada Erkek Görmek
  Rüyada erkek görmek, iyi ve hayırlı olan şeylerle karşılaşmaya, mutluluk verecek olaylar yaşamaya, iyi niyetli kişilerden destek görmeye ve iş sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin gelirinin artacağına ve istediği lüks hayatı yaşayacağına tabir edilir.

  Rüyada Yakışıklı Erkek Görmek
  Rüyada yakışıklı erkek görmek, ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Zahmetli ve zor günlerin biteceğine, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına delalet eder. Kişinin üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulur.

  Rüyada Temiz Yüzlü Erkek Görmek
  Rüyada temiz yüzlü erkek görmek, kişinin kariyerinde çok önemli bir aşama kaydedeceğine, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, önemli ve ciddi işler yapacağına ve sadece kariyer sahibi olmakla kalmayacağına aynı zamanda gelirinin de artacağına işaret eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş