Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deli Olmak

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  454
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada deli olmak, üç kuruş daha fazla kazanmak adına günahkâr olmayı göze almaya, dinden çıkmayı hiç umursamamaya ve günahkâr olmanın yükünü hafife almaya alamet eder. Kazancını arttırmak için her yola başvuracak bir kişinin varlığına alamet eder. Beddua almaya, ayıplanmaya ve toplum içinde küçük düşmeye işaret eder. Kişinin yapacağı hileli işin önünde sonunda ortaya çıkacağına ve bu durumun kendisini itibarsızlaştıracağına rivayet edilir.

  Rüyada Deli Olduğunu Görmek
  Rüyada deli olduğunu görmek, rüya sahibine kısa vadede kar getirecek ve bu nedenle kendisine cazip gelecek bir iş yapacağına fakat bu işin gayrimeşru yollarla yapılmış olması nedeni ile ilerleyen günlerde kendisine zarar vereceğine ve başına büyük belalar açacağına işaret eder.

  Rüyada Deli Adam Görmek
  Rüyada deli adam görmek, hata yapmaya, kazancına leke bulaştırmaya, evlatlarına haram lokma yedirmeye, zenginleştikçe daha çok günaha batmaya yani sahip olduklarını vicdanını unutarak ve içindeki iyiliği öldürerek elde etmiş olmaya delalet eder.

  Rüyada Deli Kovalaması
  Bir kişinin rüyasında kendisini deli kovaladığını görmesi maalesef iyi şeylere yorulmaz ve bu rüyada hayır olduğu söylenemez. Rüya sahibinin başarısız ve mutsuz olacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine alamet eder.

  Rüyada Delirmek
  Rüyada delirdiğini gören kişinin yüzü gülecek demektir. Rüyayı gören kişinin amaçlarını yerine getirmek için şimdiye kadar daha önce hiç elde edemediği kadar önemli bir olanak yakalayacağına bu sayede çok başarılı olacağına ve insanların kendisine imrenip, onun yerinde olmak için iç geçireceğine tabir edilir.

  Rüyada Deli Görmek
  Rüyada deli görmek, uzman olmuş kimselere, işinin en iyisi olmayı başaran ve bununla ünlenen tüccarlara, patronlara ya da yöneticilere delalet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş