Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Deli Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  454
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada deli görmek kişinin herkesle iyi geçinen, dost canlısı, kadir şinas biri ile arkadaşlık edeceğine delalet eder. Bir kişi rüyasında gerçek hayatta gerçekten deli olduğunu bildiği birini görürse bu kişinin hayatında herkese ders olacak şeylerin yaşanacağı yorumu yapılır. Rüyada kişi neden olmadan bir deliliğin oluştuğunu görüyorsa kazanç ve mal sahibi olacak demektir.

  Delilik bazen de hayırlı bir gönül ilişkisi yaşamaya işaret eder. Bir kişinin rüyasında delinin birinden bir şey aldığını görmesi eline büyük bir fırsat geçeceğine, şansının ve bahtının döneceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında deliye bir şey verdiğini görmesi de yine kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı fırsatlara delalet eder. Rüyasında çocuğunun deli olduğunu gören kişi ileride büyük bir mal varlığı elde edecektir. Rüyada deli görmenin genel olarak anlamı zenginliktir.

  Rüyada Deli Olmak
  Rüyada deli olduğunu gören kişi, herkesin ayakta alkışlayacağı ve uzun süre kendisinden iyi şekilde bahsedeceği bir iş yapacağına ve bu iş sayesinde herkesin sevgisini kazanarak, gönülleri feth edeceğine yorulur.

  Rüyada Deli İnek Görmek
  Rüyada deli inek görmek kadın için ayrı erkek için ayrı şekillerde tabir edilir. Bir kadın rüyasında deli inek görürse dünya evine girecek, zaten evliyse çocuk sahibi olacak demektir. Bir erkeğin rüyasında deli inek görmesi malının artacağı anlamına gelir.

  Rüyada Deli Saldırması
  Bir kişi rüyasında deli bir kişinin kendisine saldırdığını görürse işleri artacak, sıkıntısı ve dertleri son bulacak, malı ve kazancı da çoğalacak demektir.

  Rüyada Deli Dövmek
  Rüyada deli birini dövdüğünü ya da hırpaladığını gören kişinin maddi zarara uğrayacağı ve darlığa düşüp sıkıntı çekeceği yorumu yapılır.

  Rüyada Deli Tarafından Kovalanmak
  Rüyada deli tarafından kovalandığını gören kişi yeni bir proje ve iş peşinde koşuyor demektir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş