Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Değnek Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada değnek görmek, rüya sahibinin, insanlar tarafından sevilen, saygı duyulan, sözüne itibar edilen ve yardıma muhtaç insanlara yardım eden bir insan olduğuna ve bu sayede insanlar için değerli bir kişilik olduğuna yorulur. Aynı zamanda, bir sıkıntısından ya da sorunundan ötürü yardım edilen bir insana daha sonra yardım hakkında söylenmeye delalet edilir.

  Rüyada Eldeki Değneğin Kısalması
  Rüyada eldeki değneğin kısalması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntılardan ötürü çok istediği ve uzun zamandır hayal ettiği şeye kavuşamamasına ve çok üzülmesine işaret edilir.

  Rüyada Eldeki Değneğin Uzaması
  Rüyada eldeki değneğin uzaması, tüm sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkması ile rüya sahibinin bütün isteklerine ve tüm arzularına kavuşup çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

  Rüyada Değneğe Dayanmak
  Rüyada değneğe dayandığını gören kişinin, karşılaşacağı problemlerin ve ortaya çıkan aksaklıkların çözümünde çok sevdiği ve daha önce defalarca yardım aldığı birinden tekrar yardım almasına delalet eder.

  Rüyada Kırılmış Değnek Görmek
  Rüyada kırılmış değnek görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel zamanlar yaşamasından ötürü bazı insanların düşmanlığı üzerine çektiğine ve bu yüzden çok sıkıntılı ve tehlike dolu günler geçirileceğine yorumlanır.

  Rüyada Değnekle Dayak Yemek
  Rüyada değnekle dayak yemek, rüya sahibinin, çocukluğundan beri hayatın tüm acımasızlığını gördüğüne ve çok kötü ve çok üzücü şeyler ile karşılaştığına tabir edilir.

  Rüyada Değnekle Dayak Atmak
  Rüyada dayak atmak, eş, dost ya da akrabalardan birisine çok büyük bir iyilik yapılacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine delalet edilir.

  Rüyada Elindeki Değnekle Bir Şeye Vurma
  Rüyada elindeki değnekle bir şeye vurma, istenen her şeye yalan, dolan ve üçkağıtçılık ile ulaşılacağına işaret edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş