Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Değirmen Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada değirmen görmek, hayırlara işaret eder. Mutluluk, huzur, esenlik ve ferahlık anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin yüzünün güleceği, hayatının ve işlerinin yolunda gideceği şeklinde tabir edilir. Sessiz, sakin ve yolunda giden bir yaşama, ömür boyu sürecek rahatlığa ve konfora, kesilmeyecek gelire ve garanti olan dünya malına delalet eder. Rüyada değirmen görmek, bazen de bildiklerini daha fazla gizlemeyip, ortalığa yayacak bir kimsenin varlığına işaret eder.

  Rüyada Buğday Değirmeni Görmek
  Rüyada buğday değirmeni görmek, dertlerin ve sıkıntıların biteceği, yoklukla geçen zor günlerin geride kalacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geçim derdinin son bulacağına, işlerinin açılacağına ve artık sürekli olacak bir maaşı olacağına tabir edilir.

  Rüyada Yel Değirmeni Görmek
  Rüyada yel değirmeni görmek, zahmetsiz ve kolay yoldan edinilecek ve kişiye ilaç gibi gelecek kazanca delalet eder. Bedava rızık ve nimet anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıracak, borçlarını hafifletip, derin bir nefes almasını sağlayacak menfaat elde edeceği ile değerlendirilir.

  Rüyada Değirmen Taşı Görmek
  Rüyasında değirmen taşı gören kişinin, ailesinin genişleyeceği, rızkının artacağı, hanesine güneş doğacağı ve bu sayede darlığın biteceği ve evde bayram havası yaşanacağı ile yorumlanır.

  Rüyada Değirmen Kırılması
  Rüyada değirmen kırılması, herkes için mutlaka hayır getirecek bir rüyadır. Her bir rüya sahibi için kurtuluşa kavuşmaya, korkularını yenmeye, şanssızlığını kırmaya ve kötü kaderini yenmeye delalet eder.

  Rüyada Su Değirmeni Görmek
  Rüyada su değirmeni görmek, rüya sahibinin çevresinde adı geçen, sözüne hürmet edilen, şanı ve şöhreti olan bir kişiye ve bu kişiden aldığı güce işaret eder. Bu kimse rüyayı gören kişinin zor işlerine yardımcı olup, sıkıntısını ve derdini çözen, iyiliksever biri olarak tasvir edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş