Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dedeyi Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dedeyi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük bir isteğe sahip olduğuna, bu yüzden neredeyse hiç dinlenmeden ve durmadan çalıştığına, bu şekilde devam ederse yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine ve iş hayatında çok hızlı bir yükselişe geçeceğine alamet eder. Bir sorun karşısında aile büyüklerinin sözünün dinlenmemesinden ötürü çok büyük üzüntüye sebep olunduğuna yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin, insanlar tarafından çok sevilen ve değer verilen bir kişiyi evine misafir olarak davet ederek çok güzel ikramlarda bulunacağına delalet eder.

  Rüyada Dedeyi Öpmek
  Yaptığı iş sırasında maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşen dedesine, yakın bir zaman içinde çok büyük bir destek vererek kendisine yardım edecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri her zaman koruyup onlara yardım ettiğine ve destek olmak için elinden gelen herşeyi hiç çekinmeden yapabileceğine işaret eder.

  Rüyada Dedeyi Ağlarken Görmek
  Rüyayı gören kişinin dedesinin, girdiği bir işten yüklü miktarda kazanç elde etmesi üzerine büyük bir sevinç yaşayacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine rivayet eder.

  Rüyada Dövmek
  Aile hayatında ya da iş hayatında sorun yaşayan dedesinin yardımına koşan rüya sahibinin, dedesinin üzülmemesi ve kötü durumlara düşmemesi için çok büyük bir yardımda bulunacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına işaret eder.

  Rüyada Ölmüş Görmek
  Rüyayı gören kişinin, hayat içinde çok yıprandığına bu yüzden artık elinde olan imkânlar dâhilinde yaşayarak sadece mutlu olmak istediğine ve kendisini mutlu edip sevecek kişiye çok büyük bir sevgi vereceğine delalet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş