Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dedesini Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dedesini görmek, beklentilerin gerçekleşmesine delalet eder. Rüya sahibi, istek ve arzularına kısa süre içerisinde teker teker kavuşacaktır. Kafasını bulandıran şeyler yavaş yavaş çözülecektir. Ayrıca rüyada dedesini gören kimse, güzel bir bebeğe sahip olur. Kişi evli ise ve çocuğu yoksa tez zamanda çocuk yapmak girişimlerine başlayacaktır. Doğacak çocuk nazara uğrayabilir.

  Rüyada Dedesinin Öldüğünü Görmek
  Rüyada dedesinin öldüğünü gören kimse, iş hayatındaki isteksiz tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Beğenmediği bir işte çalışmaktan veya iş ortamından sıkılmasından dolayı kendisini işine veremeyecek ve bu durum patronun gözünden kaçmayacaktır. Rüya sahibi bu tavırlarından vazgeçmezse kısa süre sonra işinden olabilir. Daha dikkatli olmalıdır, işini kaybetmesi hayatını olumsuz yönde etkileyecektir.

  Rüyada Ölmüş Dede Görmek
  Rüyada ölmüş dedesini gören kimse, hayatında yeni başlangıçlar yapacaktır. Kendisine yepyeni, tertemiz bir sayfa açacak olan rüya sahibi, yanlışlarını artık yapmayacak ve daha bilinçli hareket edecektir. Yeni bir iş, yeni bir ev, yeni arkadaşlar gibi yenilikler rüya sahibinin yaşamının değişmesine yardımcı olacaktır.

  Rüyada Ölmüş Dede ve Ninesini Görmek
  Rüyada ölmüş dede ve ninesini gören kişi, ailesi ile sorunlarını çözer. Ailenin büyüklerini rüyasında görmesi kendisine bir uyarı niteliği taşır. Ailesine saygı göstermesi gerektiği anlaşılır. Rüya sahibi de ailesine artık daha fazla değer verir ve ailesinden de aynı karşılığı görür. Rüyayı gören kişi, ailesinin isteklerini yerine getirmeye çalışır.

  Rüyada Ölü Dedenin Dirilmesi
  Rüyada ölü dedenin dirilmesi, rüya sahibinin yanlışlarına dikkat çeker. Rüya sahibi, hayatında yaptığı yanlışların farkında değildir. Rüyada dedenin dirilmesi de rüya sahibinin bu yanlışlarının farkına varması için bir uyarıdır. Kişi bu yanlışlarından dönmediği takdirde daha çok zarar göreceği işler yapacaktır. Bir an önce kendisine yeni uğraşlar bulmalıdır.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş