Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dedenizi Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  454
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dedenizi görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu ve gerçekleşmesini dört gözle beklediği bir olayın yakın bir zaman içinde çok güzel gelişmelerle birlikte gerçekleşeceğine, bu sayede rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine ve bundan sonra yapacağı projelerle çok daha iyi yerlere geleceğine işaret eder. Aynı zamanda, gelecek olan hayırlı bir habere de yorulur.

  Rüyada Ölmüş Dedenizi Görmek
  Rüya sahibinin, iş hayatı içinde pek rahat olmadığı bir işte çalıştığına, bu yüzden kendini işine veremediğine, çok sıkıntı çektiğine, aynı işi uzun zamandan beri yapmış olmanın verdiği yılgınlığın da işin içine girmesi ile üzüldüğüne ve yakın bir zaman içinde kendisine uygun bir iş bulamaz ise kendisini çok daha rahatsız hissedeceğine alamet eder.

  Rüyada Kendi Dedenizi Görmek
  Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemde karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine ve bundan sonra yeni çalışmalar yapmak için hazırlıklara başlayacağına tabir edilir.

  Rüyada Dedenizin Ölmesi
  Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor bir dönemden geçtiğine, bu yüzden büyük üzüntüler ve sorunlar yaşayacağına, kısa bir zaman önce yaşadığı bir sorundan ötürü bazı mecburi kararlar vermiş olduğuna ve ne yaparsa yapsın bir türlü bu durumdan kurtulamadığına işaret eder.

  Rüyada Büyükbaba Görmek
  Rüya sahibinin, aile bireyleri arasında bazı kırgınlıkların ve tatsızlıkların yaşandığına ve herkesin mutlu olması için hane halkından kırgın olanların barışmaları gerektiğine yorulur.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş