Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dayı Oğlu Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dayı oğlu görmek, güvenilir bir kişiyle anlaşma yapmak veya bu kişiyle geleceğe yönelik projelerde birlikte çalışmak, ortak olmak, birlikte iş yeri açmak anlamına gelir. Kişinin aile çevresinde kendisine güvenen bireyler olduğuna, her ortamda sözü geçen ve dinlenen biri olmasıyla beraber aynı zamanda kişilik olarak da pek çok davranışının örnek olarak gösterildiğine de delalet eder. Dayı oğlu anne tarafından kalan bir miras veya arsa gibi gayrimenkuller ile ilgili resmi işlemler yapılmasına, kişinin maddi olarak ailesinden gelen yardımlarla daha da iyi bir yaşam süreceğine, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine alamettir.

  Rüyada Dayı Oğlu İle Kavga Etmek
  Hisseli bir ev, arsa veya tapu nedeni ile akraba ilişkilerinin zedeleneceğine, miras ile ilgili konularda çok sayıda fikir ayrılığı yaşanacağına, haksızlıklara uğranılacağına işaret eder. Yaşanacak bir olaydan sonra kişinin ailesine karşı bir mahcubiyet içine gireceğine, fikirlerini, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine de alamet eder. Bekar kişiler için ailede sürekli eleştirilecek tutumlar içinde bulunulmak olarak da yorumlanır.

  Rüyada Dayı Oğlu İle Konuşmak
  Bir derdini paylaşmak isteyen rüya sahibinin kendisini yakın hissettiği aile üyelerinden biriyle konuşacağına işarettir. Genellikle öneri almak veya kafasındaki sorulara başkalarının bakış açısından yanıt bulmak isteğine alamet eder. Dayı oğlu ile konuştuğunu gören genç bayanlar ise görücü usulü bir evlilik yaparlar.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş