Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Darı Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada darı görmek, rüya sahibinin hesaplarının düşündüğü gibi olamayacağı, işlerinin ve planlarının hayal ettiği doğrultuda ilerlemeyeceği ve maddi olarak zarar edeceği anlamına gelir. Kişinin yaptığı yatırımlardan elde edeceği paranın kar getirmesi bir yana yaptığı masrafları dahi karşılamayacağı şeklinde tabir edilir. Bir diğer yandan da mutluluk verici haberler duymaya, övgü dolu güzel sözler işitmeye ve olumlu gelişmeler yaşamaya delalet eder.

  Rüyada Darı Yediğini Görmek
  Rüyasında darı yediğini gören kişinin kapalı olan şansı ve kısmeti açılacak, başarısına engel olan her türlü sorun ortadan kalkacak ve Allah bundan sonra rüya sahibine tabir yerindeyse yürü ya kulum diyecektir. Bu rüya, bolluğun, bereketin ve rızkın artacağı, zenginliğin yaşanacağı anlamına gelir.

  Rüyada Darı Tarlası Görmek
  Rüyada darı tarlası görmek, işlerin açılacağına, kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine işaret eder. Plan ve projelerin işlemeye başlayacağına ve kişiye hayır getireceğine yorulur.

  Rüyada Darı Ekmek
  Rüyada darı ekmek, hayallerin ve isteklerin gerçek olacağına tabir edilir. Rüya sahibi, işinde ve meslek hayatında çok başarılı olacak, makamı artacak, adı yayılacak, şanı yürüyecek demektir.

  Rüyada Darı Almak
  Rüyada darı almak, rüyayı gören kişinin varını yoğunu ortaya koyup, sermaye oluşturduğu bir işten yana hayır göreceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine işaret eder.

  Rüyada Darı Ekmeği Görmek
  Rüyada darı ekmeği görmek, rüya sahibinin her türlü zorluğun, sıkıntının ve problemin üstesinden gelme gücüne ve inancına sahip olduğu şeklinde yorumlanır. Kişi, sakin ve mantıklı yaklaşımı ile içine düştüğü karmaşadan kolaylıkla sıyrılmayı başaracaktır.

  Rüyada Darı Ekmeği Yemek
  Rüyada bir kişi darı ekmeğini yediğini görürse, karşısına hayatını cennete çevirecek bir kişi çıkacak demektir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş