Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dar Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dar görmek, genellikle parasal açıdan kişinin çok dikkatsiz davranması sonucunda yaşayacağı sıkıntıya işaret eder. Mali zorlukların üstesinden gelebilmek için borç alacak olan rüya sahibinin geri ödemede sorunlar yaşayacağını ve işini değiştirmek isteyeceğini de alamet eden rüya, mevcut koşulların kişiyi giderek daha da zor bir duruma sokacağının da haberini verir.

  Rüyada Dar Pantolon Görmek
  Çok büyük bir sıkıntının yaşanmasına ve kişinin tüm hayatının bir süreliğine değişeceğine, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine alamettir. Dar siyah pantolon giydiğini görmek acı içinde bir bekleyiş veya kötü haber almaya yorumlanırken, yeşil, dar bir pantolon görmek ise refaha kavuşmak için bir süre daha aynı koşullarda yaşamak gerektiğine ve sabırla beklemeye alamettir. Beyaz dar pantolon ise evlilik konusunda acele eden rüya sahibinin daha sonra yaptığı seçimin iyi olmadığını ve evleneceği kişi ile aralarında anlaşmazlıklar çıkacağını bildirir. Para konusunda aşırı çıkarcı biri ile tanışmak ve menfaat düşkünü kimselerle arkadaşlık yapmak anlamına da gelir.

  Rüyada Dar Etek Giymek
  Bekar bir bayanın dar bir etek giydiğini görmesi çevresinde kendisi hakkında kötü dedikodular yapan kimselerin varlığına ve iffetsiz bir yaşam sürdüğüne yorumlanır. Evli bir bayanın dar etek giymesi ise eşinin aşırı kıskançlığı nedeni ile kavga yaşayacağına ve kendisini eleştiren aile büyükleri yüzünden zor zamanlar yaşayacağına alamettir. Bir erkeğin dar etek giydiğini görmesi ise özel hayatında birden çok kadınla ilişkisi olduğuna ve aile hayatının tehlikeye girdiğine tabir edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş