Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Damat Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada damadını görmek, rüyayı gören kişinin dürüst, ağır başlı, iman sahibi, Allah korkusu taşıyan ve adaletli biri olduğu anlamına gelir ve hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin helal lokma yediğine, mubah olan işler yaptığına, kimsenin hakkına ve rızkına tecavüz etmediğine, günahtan kaçındığına ve hak yoluna muhalefet edecek hiçbir yola sapmayacağına tabir edilir.

  Rüyada Damadını Ölmüş Görmek
  Rüyayı gören kişinin uykusunda damadı olduğunu gördüğü kişinin hayırlı haberlerini alacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine rivayet edilir. Eğer rüya sahibi uykusunda gerçekte damadı olan kişiyi görürse bu rüya damadı üzerinden açıklanır.

  Rüyada Damadını Hasta Görmek
  Rüyayı gören kişinin rüyasının tam aksine damadının afiyette, zevki sefada ve ağız tadı içinde olduğu anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin bir damadı yoksa o halde yapılan yorum kendisiyle ilgilidir ve sıkıntılarının, sorunlarının, dertlerinin bitmesi ile birlikte rahatının ve huzurunun yerine geleceğine ve kişinin hafifleyeceğine yorulur.

  Rüyada Damadını Dövmek
  Rüyayı gören kişinin damadı olan insana gerek maddi gerekse manevi olarak büyük desteğinin dokunacağına, onun ilerlemesinde, kalkınmasında ve yükselmesinde de önemli rolü olacağına alamet eder.

  Rüyada Damadını Öpmek
  Rüyayı gören kişinin damadının ya da damadı yoksa ileride damadı olacak kişiden hayır, iyilik, sevgi ve saygı göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendisinden razı geleceği bir damadı olacağına ya da böyle bir kişi ile tanışacağına yorulur.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş