Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Damacana Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada damacana görmek, rüya sahibinin, yapacağı işler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kazanacağı yüklü miktarda paraya ve hanesi içinde yaşanacak ve çok uzun yıllar sürecek bolluk ve berekete tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına ve her daim Allah yolunda çalışıp hayır işlerine kendisini adayacağına yorulur.

  Rüyada Damacana Su Görmek
  Rüyada damacana su gören kişinin, hanesi içinde uzun zamandır yaşanan dertlerin, sorunların ve sıkıntıların en kısa sürede son bulacağına ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine tabir edilir.

  Rüyada Damacana İle Su Taşımak
  Rüyada damacana ile su taşımak, rüyayı gören kişinin, gelmesini dört gözle beklediği ve hayırlı bir iş için kullanacağı paranın biraz geç geleceğine ve geldiğinde de birisinin büyük bir sıkıntısının çözümünde kullanılacağına işaret edilir.

  Rüyada Damacanayı Sırtında Taşımak
  Rüyada damacanayı sırtında taşımak, rüya sahibinin, iş hayatında hiç beklemediği bir anda eline yüklü bir paranın geçeceğine yorumlanır.

  Rüyada Cam Damacana Görmek
  Rüyada cam damacana görmek, hayırlı bir yerde kullanılmak üzere harcanan büyük miktarda paraya delalet edilir. Aynı zamanda, aile bireylerinin birbirlerine destek verdiklerine tabir edilir.

  Rüyada Damacanaya Su Doldurmak
  Rüyada damacanaya su doldurmak, rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili bazı sorunların yaşanacağına ve destek olarak gelecek bir miktar para sayesinde bu sorunun ortadan kalkacağına işaret edilir.

  Rüyada Damacanadan Su Boşaltmak
  Rüyada damacanadan su boşaltmak, iş hayatında yaşanan büyük bir sıkıntının aile bireylerinin desteğiyle son bulacağına yorulur.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş