Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cüzdan Çaldırmak

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında cüzdan çaldıran kişi gerçek yaşamında büyük bir zarara uğrayacaktır. Kişi uğradığı zararı giderebilmek için aldığı borçları ödeyemez duruma gelecek, sorunlarından kurtulmak için çok çalışacak ancak kurtulamayacaktır. Rüyada cüzdan çaldırmak, kişinin yaşadığı sıkıntılardan dolayı çok üzüleceğine ve çok para kaybedeceğine ancak bir zaman sonra zararını karşılayabileceğine ve tekrar para kazanabileceğine işarettir.

  Rüyada Nüfus Cüzdanı Çaldırmak
  Rüyasında nüfus cüzdanını çaldıran kişi, ilk başlarda çok güzel işlere girecek ancak işleri ters gidecek ve sıkıntılı zamanlar yaşayacaktır. Rüyayı gören kişi birlikte çalıştığı kişilerden darbe yiyecek, bu kişilerin kendisinden habersiz olarak yaptıkları işlerden dolayı itibar kaybına uğrayacaktır.

  Rüyada Para Cüzdanı Çaldırmak
  Rüyasında para cüzdanını çaldıran kişi, başladığı büyük projelerden dolayı zarara uğrayacak ve bu zararı giderebilmek için çok çalışacak ancak zararını gideremeyecektir.

  Rüyada Para Dolu Cüzdan Çaldırmak
  Rüyasında para dolu cüzdan çaldıran kişi, iş hayatında parasal sıkıntılar ile karşılaşacaktır. Rüyayı gören kişi çok büyük parasal sorunlar ile uğraşacak ve bu durumdan kurtulmak için elinden geleni yapacaktır. Rüyayı gören kişi ayrıca daha önceden yardım ettiği kişilerden yardım talep edecek ancak karşılığını göremeyecektir. Rüya bir anlamda uyarı niteliğindedir.

  Rüyada Cüzdan Kaybetmek
  Rüyasında cüzdan kaybeden kişi, yakın arkadaşlarından birisi ile büyük bir tartışmaya girecek ve bu arkadaşı ile sorun yaşayacaktır. Rüyayı gören kişi küs olduğu arkadaşı ile arasındaki sorunu giderecek ve daha sonra barışacaktır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş