Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cüzdan Bulmak

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Eğer rüyanızda cüzdan bulduğunuzu gördüyseniz bu rüyanın anlamı, cüzdanın içinde para olup olmadığına göre değişir. Çünkü rüyada cüzdan bulmak eğer cüzdanın içerisinde para varsa rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır. Hatta rüya tabircileri rüyayı gören kişinin yaşamı boyunca büyük maddi sıkıntılar çekmeyeceği şeklinde tabirlerde de bulunurlar. Ancak cüzdanının içi boşsa ya da para yoksa kişinin yakın zamanda kazancının düşeceği ve fakirleşeceği şeklinde rivayet edilir. Rüyada içi boş cüzdan bulmak aynı zamanda kişinin iş yaşamında da bazı sıkıntılar yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Cüzdan Kaybetmek
  Bir kişinin rüyasında cüzdan kaybetmesi, sakladığı bir sırrın deşifre olacağı şeklinde yorumlanır. Hatta rüya tabircilerine göre bu sırrın deşifre olmasını sağlayan rüyayı gören kişidir. Sırrın yayılmasına ve çok sayıda kişi tarafından bilinmesine sebep olur. Bazı rüya tabircileri rüyada cüzdan kaybetmenin rüyayı gören kişinin iş hayatında aksaklık yaşayacağı ve para kaybedeceği yönünde bir işaret olduğunu düşünür.

  Rüyada Yırtık Cüzdan Görmek
  Rüyasında kendi cüzdanını ya da bir başkasının cüzdanını yırtık olarak görmek o kişinin insanlara rezil olacağı ve herkesin o kişinin dedikodunu yapacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi için önemli olan sırlar açığa çıkar ve herkesin bu sırları konuşacağı bir döneme girecektir. Bu rüya kişinin yanlış hareketleri ya da yanlış kararları nedeniyle sıkıntı yaşayacağı ve insanların saygısını kaybedeceği şeklinde de yorumlanıyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş