Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cumhuriyet Altını Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cumhuriyet altını görmek, rüya sahibinin dertlerinin katlanacağı ve sıkıntılarının artacağı anlamına gelir. Pekte hayırlara vesile olacak bir rüya değildir. Kişinin hayatında bazı olumsuz gelişmeler olacağına, aksiliklerin üst üste geleceğine ve tatsız olaylar yaşanacağına işaret eder. Aynı zamanda var olan borçlarının da artarak büyümeye devam edeceğine delalet eder. Bütün bu tatsız olaylardan dolayı da rüya sahibinin hayatındaki gözyaşlarının ve üzüntülerinin artacağı anlamına gelir.

  Cumhuriyet Altını Çalmak
  Eğer bir kişi rüyasında cumhuriyet altını çaldığını görüyorsa, bu onun başına dertler açılacağı anlamına gelir. Belanın başından eksik olmayacağı ve üzüntüleri ile birlikte streslerinin de artacağına delalet eder. Aynı zamanda düşmanlarının eline muhtaç olacağı ve herkesin diline düşeceğine de işaret eder.

  Cumhuriyet Altını Bulmak
  Kişinin rüyasında cumhuriyet altını bulduğunu görmesi, başına tatsız olaylar geleceğine işaret eder. Art arda sevimsiz olaylar yaşayacağı ve sürekli olarak stresli durumlarla karşılaşacağına delalet eder. Ayrıca bulduğu altının ona uğursuzluk getirerek sürekli olarak adım attığı işlerde başarısız olmasına işarettir.

  Cumhuriyet Altını Satın Almak
  Rüya sahibinin cumhuriyet altını satın alması, onun büyük umutlarla giriştiği işlerden kar yerine zarar etmesi ve hatta elindeki parayı da bu şekilde kaybetmesi anlamına gelir. Bu sebeple sürekli kendini saklamak gereği duyacağına ve hatta ettiği zarardan çıkmak için elindeki mal varlığını da gözden çıkarmak sorunda kalacağına delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş