Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çukura Düşmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çukura düşmek, kişinin iş hayatında kendisi için çok olumlu adımlar atacağını, psikolojik anlamda kendisini eskisinden daha iyi, sakin ve dingin hissedeceğini anlatmaktadır. Rüyada çukura düştüğünü gören kişi etrafında söz verdiği insanlara sözlerini yerine getirecek ve bu arada da evleneceği kişiyi bulacak demektir.
  Ayrıca kişinin evlilik hayatı yaşayacağını, maddi olarak güzel paralar kazanacağını anlatan bu rüya hakkında negatif yorumlarda bulunur. Bunlardan bir tanesi kişinin düzenbaz, kötü insanlarla karşı karşıya kalacağı ile ilgilidir.

  Rüyada Çukura Düşmek Ve Çıkmak
  Rüyada çukura düşmek ve çıkmak kişinin yakında sevinçli bir haber alacağını veya olay yaşayacağını anlatır. Eğer kişi düştüğü yerden çıkarken zorlandığını gördüyse bu uzun zamandır istediğiniz o şeyin olmayacak olmasına delalettir. Bir başka yorum ise etrafa olan ufak tefek borçları tamamen bitirip kafanızda ferahlama, rahatlama yaşayacağınızdır.

  Rüyada Derin Çukura Düşmek
  Rüyada derin çukura düşmek, kişinin meslek hayatında yaptığı iş adamlarının ona kazançlı bir şekilde döneceğini, hatta alanında ün yapacağına işaret eder. Bu rüya arkadaşlarınızın gerçek dostlarınızın hep destek olacağını anlatır. Ayrıca gerçek anlamının aksine olumlu şeyler çıkarılan bir rüya olduğu için gönül ilişkilerinizde düzelme yaşayacağınızı anlatır. Başka yorumcular ise yakında uzun zamandır korktuğunuz bir şeyin başınıza geleceğine delalet olmasıdır.

  Rüyada Çamurlu Çukura Düşmek
  Rüyada çamurlu çukura düştüğünü gören kişi daha çok mal sahibi olacak kazancını arttıracak anlamına gelir. Eğer düşünen çukur çamurlu ve derin ise işinizde bir yer değişikliği yaşayacaksınız diye yorulur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş