Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çorba İçmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Çorba, sağlık, şifa ve beslenme sembolüdür ve rüyada çorba içmek genel olarak, hastalık ve iyileşmeyi gösterir. Rüyada çorba bir hastalık durumuna işaret ediyorsa da çorbayı içtiğiniz yerin ve diğer detayların da önemi büyüktür. Doğru bir yorumlama için hatırda kalan her obje ve olayın anlamına da bakmanızı öneririz.

  Eğer rüyanız bir hastane ya da düz bir yatakta geçiyorsa, yakın zamanda bir sağlık sorunu veya hastalık geçireceğinizi düşünebilirsiniz. Diğer taraftan eğer beş yıldızlı bir otel, kaliteli bir restoran gibi lüks ve konforlu bir yerde çorba içiyorsanız, fiziksel olarak uygun bir durumun işaretidir. Size hizmet eden bir garsonun veya yabancı bir kişinin rüyası; duygusal ve ruhsal iyileşmeyi gösterir.

  Rüyada Yağsız Çorba İçmek
  Rüyanızda yavan, lezzetsiz, duru bir çorba görüyorsanız ve eğer çorbanın içinde hiçbir yağ yoksa yoksunluk, fakirlik ve zorluk demektir. Bazı kültürlerde böyle bir çorbanın içindeki “ekmek” ölümü ifade eder. Rüyada yağsız çorba içmek demek, yoksulluk ya da hastalık nedeniyle ölüm demektir.

  Rüyada Et Suyuna Çorba İçmek
  Rüyada etli veya et suyu çorbası insanın iyi geçimini, kazancını, sağlık ve afiyetini temsil eder. Ayrıca bir çorba kâsesinden lezzetli et suyu ile yapılmış bir çorba içmek; uzun ömür demektir ki bu da konfor ve rahatlık eşliğinde olacaktır. Bir et suyu çorbasında midenizin kaldırmayacağı bir görüntü ile karşılaşıyorsanız güvensizlik ve korkularla birlikte, kalpsiz ve insanlık dışı işlerle, kötülüklerle uğraşan insanlarla çalışmak, ortaklık kurmak ve kar elde etmek anlamına gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş