Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çorap Giymek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çoraplar çoğu durumda, daha iyi, ahlaki ve maddi destek için değişim planlarını temsil eder. Ancak, iyi durumda olmayan yırtık, kokmuş çoraplar bazen bir aile kavgasını veya maddi durumu kötüleştirmenin öncüleridir. Bazen rüyada görülen çoraplar, sağlık sorunları ile ilgili uyarılar verir. Bu gibi bazı rüyalarda, savunma tutumlarını veya düşüncelerinizi temsil ederler; bastığınız ya da vücudunuzdaki kan gibi şeylerle ilgili tehlike duygularından kaçınırlar. Ayrıca çoraplar sıcaklık duygusu bağlamında zor bir durumdan korunma ile de ilişkilendirilebilir.

  Rüyada Çantaya Çorap Koymak
  Rüyada çanta içine çorap koymak, bir yere gitmeye, bir değişiklik yapmaya veya üzerinde bir şeyler denemeye hazırlanmanızı gösterir. Çoraplar, bir spor çorabı veya iş ya da sosyal ritüeller için özel kalite seçilmiş çoraplar gibi belirli rolleri de temsil edebilir.

  Rüyada Başkasının Çorabını Giymek
  Birinin çoraplarını giymek, genellikle giydiklerinden aldıklarımızın yargısı veya izlenimiyle ilgilidir veya çoraplarını giydiğinizi bildiğiniz birinin kişiliği ile bağlantı kurabilir. Rüyada tanımadığınız birinin çoraplarını giyiyorsanız çalıştığınız ortamda ya da iş konumunuzda birinin görevini üstlenme, yapacağı işi bir süreliğine devralma gibi bir durum söz konusu olabilir.

  Rüyada Çorap Renkleri
  Diğer anlamlarının yanı sıra, rüyada görülen çorap renkleri de önemlidir. Siyah çoraplar; hayal kırıklığı ve kötü bir ruh hali, öncelikler ve sorumlulukların yeniden değerlendirilmesi, sarı çoraplar; zayıflık, hastalık, depresyon ve boşluk hislerine yorumlanır. Canlı renkli çoraplar ise ruhsal alanda şiddetli aşk duyguları, hatta romantik ilişkilerin geleceğine işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş