Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çok Yılan Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çok yılan görmek kişinin yakın çevresinde bulunan bir düşmana işarettir. Bu düşman yakında olduğu için verebileceği zarar da fazladır. Rüya sahibi dikkatli olmalıdır.

  Rüyada Evde Yılan Görmek
  Rüyada evde yılan görmek aile üyelerinden biriyle yaşanacak sıkıntıya ya da kavgaya işarettir. Kişinin size illa düşmanlık yapmak gibi bir maksadı olmasa dahi, yaptıklarıyla çok üzülmenize ve incinmenize sebep olacaktır.
  Rüyada bir eve yılanın girip çıktığını gören kişinin akrabalarına dikkat etmesi gerekir. Akrabalarından olan ve evine girip çıkacak yakınlıkta olan bir kimsenin düşmanlığına maruz kalacaktır.

  Rüyada Yılandan Korkmak
  Rüyada yılandan korktuğunu gören kişinin düşmanları, bu düşmanlıktan vazgeçmeyecektir ama rüya sahibine zarar da veremeyeceklerdir.
  Rüyada Yılandan Korkmamak
  Rüyada yılandan korkmamak, rüya sahibinin düşmanları tarafından bir zarara uğratılacağına ve bunun sonunda üzüntülü günler geçireceğine işarettir.

  Rüyada Yılan Sokması
  Rüyada bir yılanın sizi soktuğunu görmeniz, bir kişinin size zarar vermek amaçlı harekete geçtiğine işarettir. Bu hareketin bazı olumsuz neticeleri olacaktır. Fakat rüyada yılan tarafından sokulup, bir de zehirlendiyseniz bu daha da olumsuz bir manaya gelir. Rüya sahibinin uğrayacağı maddi, manevi zararlar söz konusudur.

  Rüyada Yılan Beslemek
  Rüyada yılan beslemek zannedildiği gibi kötü bir rüya değildir. Bu rüya, gören kişinin hayatında bazı gelişmeler ve güzellikler olacağı manasına gelir. Bu güzellikler maddi alanda olabileceği gibi manevi alanda da olabilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş