Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çok Ağlamak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Gözyaşları bazen tanımlaması zor durum ve kelimeleri ifade edebilir, ağlamak konuşmadan iletişim kurmaktır. Rüyada çok ağlamak, kendinizi ruhen arındırmayı, eski duyguların temizlendiği bir kalbi ya da pişmanlık ve bağışlanma isteğinizi tasvir edebilir. Uzun süren duyguları, ağlama ile ardınızda bırakmanız gerekebilir. Bu rüya hayatınızı gözden geçirmenize dikkat çeker.

  Rüyada Bebek Gibi Ağlamak
  Rüyada bir bebek gibi ağlamak çoğu kez geçmiş deneyimleriniz ile alakalıdır. Çocukken reddedilmek ve kabul edilmesi gerektiği düşüncesi bir iç ağrısı ve ağlamaya yol açabilir ve bu derinlerdeki his başkaları tarafından veya kendisi tarafından anlaşılamaz.

  Rüyada Çok Ağlayan Arkadaşlar Görmek
  Bir rüyada ağlayan yakın arkadaşlarını veya tanıdıklarını görmek, genellikle rüyayı gören kişinin başkaları kanalı ile kendi duygularının bir yansımasıdır. Alternatif olarak gerçek bir arkadaşının veya sevilen kişinin sizden yardım beklediğine dair içgüdüsel bir sezgi olması da mümkündür.

  Rüyada Yalnızken Çok Ağlamak
  Bir rüyada çok fazla gözyaşı ile ağlamak, rüya sahibinin hayatında gerçekleşen iyileşme dönüşümünü simgeleyebilir. Rüyanızda kontrolsüzce ağlıyor ve kimse yardımınıza gelmiyor ya da gelemiyorsa, bu; hayatı devam ettirme gücünüzde çaresizlik duygusu ve iletişim güçlüğü anlamına gelebilir.

  Rüyada Çok Ağlamış Olarak Uyanmak
  Eğer rüyanızda çok ağlayarak uyanıyorsanız, bu sıklıkla yüzeye çıkmış ve bastırmaya çalıştığınız ciddi duyguların olduğunu gösterir. Herhangi bir travma geçirmiş olan kişilerin duygularını o kadar derinden bastırmaları, genellikle rüyalarda yeniden doğar. Sizi üzen her şeyden uzaklaşmanız gerektiğine işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş