Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çocuk Yıkamak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çocuk yıkamak rüyayı gören kişinin hayatında mucizeler yaşanacağına, mutlu, huzurlu ve bereket dolu bir ömre sahip olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine de yorumlanır. Rüyayı gören kişi mutlu, sevinçli günler yaşayacak şeklinde yorumlanıyor.

  Rüyada Başkasının Çocuğunu Yıkadığını Görmek
  Rüyada başkasının çocuğunu yıkadığını görmek rüyayı gören kişinin cömert ve iyiliksever bir insan olduğuna ve bu iyiliklerinin de mükafatını göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulması ve huzurlu bir yaşam sürmesine de yorumlanır.

  Rüyada Öksüz Bir Çocuğu Yıkadığını Görmek
  Rüyada öksüz bir çocuğu yıkadığını görmek rüyayı gören kişinin maneviyatının artacağına, dinen günahlardan arınıp sevaplarının artacağına, haramdan tamamen uzaklaşarak helal ile birlikte bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada öksüz bir çocuğu yıkadığını görmek mavi yönünün yanı sıra maddi olarak da elde edilecek olan zenginliğe ve berekette de delalet eder. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine rivayet olur.

  Rüyada Çocuğun Suda Boğulduğunu Görmek
  Rüyada çocuğun suda boğulduğunu görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda korku dolu bir olay yaşayacağına ve bu sıkıntılı durumu atlatmak için zamana ihtiyacı olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yüreğini ağzına getiren bir olay ile karşılaşmasına delalet eder.

  Rüyada Çocuk Giyindirdiğini Görmek
  Rüyada çocuk giydirildiğini gören kişi bir iş ile uğraşarak bu işi çok seveceğine, ne kadar yorulursa yorulsun isyan etmeden severek işini yapacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş