Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çocuk Sevmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Sizin ya da bir başkasının çocuğu olsa da çocuk rüyalarının anlamları herkes için benzerdir. Rüyada çocuk; kişiliğinizin yanı sıra en gerçek “ego” dur. Duygusal, biyolojik ihtiyaçlar, motivasyon ve ifade gücünden sorumludur. Rüyada çocuk sevmek, bağımlılık, insanlarla duygusal bağ kurma gibi büyüme ya da hassasiyetinize ilişkin duyguları da tasvir edebilir.

  Medeni Duruma Göre Rüyada Çocuk Sevmek
  Geleneksel rüya yorumcularına göre rüyada çocuk sevmek; bekâr kadın ve erkekler için evliliği temsil eder. Evlenip bir yuva kurmak, evinin kadını, erkeği olmak isteyen çoğu kişinin sıklıkla gördüğü rüyalardır. Yeni evli çiftlerin önemli hayallerinden biri olan çocuk sahibi olmak, bazen bir çocuğun silueti ve hikâyesinde rüyalarda görülebilir.

  Rüyada Ağlayan Çocuk Sevmek
  Çocuklar rüyalarda pek çok rolü üstlenirler ve çoğunlukla kendi çocukluk döneminizde ya zarar gören ya da o aşamada kalmış, daha fazla büyümemiş olan yönlerinizi gösterir. Ancak rüyada bir çocuk sevmek; eğlenceyi, kısıtlanmamış heves veya saf, hassas duyguları ifade edebilir. Rüyada sevdiğiniz ağlayan çocuk, kendi iç çocuğunuzun üzüntülerini gidermek için olumlu gelişmeler olacağına yorumlanır.

  Rüyada Kendi Çocuğunu Sevmek
  Eğer ebeveynseniz, çoğunlukla kendi çocuklarınızı rüyanızda görürsünüz. Bazen böyle rüyalar kendi çocuğumuzla ilgili gerçek endişelerimizi ifade eder. Hassas olduğunuz çocuğunuz konusunda fark ettiğiniz küçük bir detay rüyanızda odak noktası haline gelir. Ancak çoğu zaman bu rüyalar çocuğu, gelişiminizin bir parçasını gösterir. Bunun nedeni, gerçek çocuğunuzun kendine has özelliklere sahip olmasıdır. Maceracı, eğlenceli, açık sözlü, barışçıl, düşünceli veya çok sözlü olabilirler.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş