Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çocuk Parkı Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çocuk parkı görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin birdenbire artacağını anlatır. Rüya sahibi sevinecek haberler alacak, birdenbire maaşında artış olacak, böylece rızkı genişleyecek şeklinde yorulur. Bu rüyayı gören kişi ailesine asla yardımını esirgemeyen oldukça fedakar bir kişiliktir ve bu özverisi sayesinde kendisi de kısa zamanda ufak işler ile büyük karlar sağlayacak demektir.

  Rüyada Çocuk Parkına Gitmek
  Rüyada çocuk parkına gitmek kişinin geçmişinde yaşadığı bir olaydan dolayı travma yaşayacağını anlatır. Bu travma sonucu ailenin dağılması nedeniyle yaşanan psikolojik çöküntü olabilir. Eğer böyle bir rüyayı yaşlı bir insan gördüyse evlatları hayırsız çıkmıştır anlamına gelir ve bu nedenle de acı çekiyor diye yorulur. Diğer yorumcular ise boş hayaller peşinde koşmak, olmayacak duaya amin demek ve gerçek dışı isteklerde bulunmak gibi yorumlar yapar.

  Rüyada Çocuğunu Çocuk Parkına Götürmek
  Rüyada çocuğunu parka götürmek kişinin sadece kendi doğruları ve bildikleri ile adım atacağına, çevresinin etkisinde asla kalmayacağına, ailesine sadık olacağına alamet eder. Ayrıca böyle bir rüyayı gören kişi eğer bekar ise ilişkisinde romantik bir döneme girecek demektir. Evli bir çiftse çocuk yapma isteğinde olacaklar diye yorulur. Yine rüyada çocuğunu parka götürmek, kişinin kısa bir zaman içerisinde eski zamandan beri hayalini kurduğu istediği özellikleri taşıyan, gönlüne dokunan o eşi bulacağına ve onunla mutlu bir yuva kuracağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş