Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çocuk Emzirmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında çocuk emzirdiğini gören kişi, iş ve aile hayatında çok iyi yerlere gelecektir. Rüyayı gören kişi hayatının tüm safhasında olgunluğa erecek ve yaptığı tüm işlerde akıllıca hareket edecek ve başarıya ulaşacaktır. Rüyada çocuk emzirmek kişinin, etrafındaki insanlara hoşgörü ile yaklaşacağına ve onlara iyi davranacağına işaret eder.

  Rüyada Memeden Süt Gelmesi
  Rüyasında çocuk emzirdikten sonra ya da önce memesinden süt geldiğini gören kişi, iş hayatında büyük yerlere gelecektir ve çok büyük bir güce kavuşacaktır. Rüyayı gören kişi aynı zamanda çok huzurlu ve mutlu günler geçirecek demektir.

  Rüyada Kız Çocuğu Emzirmek
  Rüyasında kız çocuğu emzirirken kendisini gören kişi, iş ve aile hayatında bazı sıkıntılar yaşayacak ancak bu sıkıntılar kısa bir süre sonra sona erecektir. Sonrasında ise çok para kazanacağı işlere başlayacaktır.

  Rüyada Erkek Bebek Emzirmek
  Rüyasında erkek bebek emziren kişi, iş hayatında ya da eğitim hayatında büyük başarılara imza atacaktır. Bu çalışmalarından ve başarılarından dolayı, birçok kişi tarafından takdir edilecektir. Rüyayı gören kişinin makamı ve mevkisi artacak ve huzurlu bir hayat yaşayacaktır.

  Rüyada Süt Emzirmek
  Rüyasında süt emziren kişi, erkek ya da kız çocuğu sahibi ise çocuğu çok başarılı olacak demektir.

  Rüyada Bebek Görmek
  Rüyasında bebek gören kişi, kısa bir süre sonra çok hayırlı işlere imza atacak demektir. Bu işlerden dolayı kişi çok para kazanacak ve iyi insanlarla tanışıp, kazancını sabitleyecektir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş