Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çocuğunu Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çocuğunu görmek rüya sahibin herkesin imreneceği bir aile saadetine, huzuruna erişeceğinize işarettir. İşleriniz rast gidecek, aileniz ile beraber mutlu ve sıkıntısız bir yaşam geçireceğinize delalet eder.
  Eğer rüyada görülen çocuk yeni doğmuş bir bebekse mutlu bir haber alacaksınız demektir. Veyahut rüyanızda gördüğünüz çocuk eğer yaşça büyükse eğitim hayatında çocuğunuz iyi konumlarda olacak ve büyük başarılara ulaşacak demektir.

  Rüyada Kız Çocuğunu Görmek
  Rüya sahibi rüyasında kız çocuğunu gördü ise aşırı fazla sevinç duyacağınız bir haber alacaksınız demektir. Yani genel olarak rüyada kendi kız çocuğunu görmek müjdeli bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyanın bir diğer yorumu ise aileniz ya da ailenizden biri ile ilgili olan hayırlı bir haber alacaksınız demektir.

  Rüyada Erkek Çocuğunu Görmek
  Rüyada kendi erkek çocuğunu görmek rüyayı gören kişinin yeniden bebek sahibi olabilme ihtimalinin olduğuna delalet eder. Başka bir yorumsa hayatınızda şansın sizi bir yerde bulacağını anlatır. Bazı rüya alimleri ise kişi rüyasında eğer kendi erkek çocuğunu gördü ise elinize yüklü miktarda bir para geçecek diye söylemektedirler. Erkek çocuğunuzu görmek bereket ve şans getiren durumların yaşanacağını anlatır.
  Kendi evladınız eğer rüyanıza bir şekilde girdi ise onlardan yana asla üzülmeyeceksiniz, dertleri ile karşı karşıya kalmayacaksınız demektir. Size saygısından asla ödün vermeyen topluma yararlı eğitimli bireyler olarak yetiştirdiğiniz evlatlarınız olacak demektir. Bazı rüya yorumcuları da birinden pahalı veya değerli bir hediye alacağınız şeklinde yorumlar.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş