Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çiş Yapmak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çiş yapmak, kişinin kazanacağı bolluğa, berekete ve kazancın artmasına yorulur. Ayrıca rüyada çiş yaptığını görmek kişinin büyük bir sermayeyle bir işe girişeceğine ve başarısız olacağına delalet eder. Rüya sahibi karanlıkta çiş yaptığını görse, tanımadığı ve daha önce düşünmediği bir kişi ile yapacağı evliliğe işaret eder.

  Rüyada Sıkıştığını Görmek
  Rüyada sıkıştığını gören kişinin, malını ve sahip olduklarını başkalarından sakınan ve paylaşmak istemeyen bir kişiliğe sahip olduğu anlamına gelir.

  Rüyada Çişini Tutmak
  Rüyada çişini tutmak kişinin var yemez olduğuna delalettir. Bazılarına göre rüya sahibinin çişini tutması acele işler yaptığına işaret eder.

  Rüyada Yatağa Çiş Yaptığı Görmek
  Rüyada yatağa işeyen kimsenin Allah yolunda ömrünü geçiren, dini bütün bir kimse olacağına, güzel bir amele sahip olacağına delalet eder.

  Rüyada Tuvalete Çiş Yapmak
  Rüyada tuvalete çiş yaptığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bolluğu temsil eder. Kişiye gelecek bolluğa, artacak kazancına ve berekete delalet eder. Rüya sahibinin hiç aç kalmayacağına, her daim gelecek maddi olanaklar olacağına, açılacak kapılara delalet eder.

  Rüyada Bilinmeyen Bir Yere İşemek
  Rüya sahibinin rüyasında bilmediği ve daha önce bulunmadığı bir yere işemesi kişinin o yerde bir kadınla evliliğinin olacağına delalet eder. Rüyada Kur’an-ı Kerim üzerine çiş yaptığını gören kimsenin evladı hak katında salih amelli olacağına, hafız olacağına ya da ailesi için hayırlı bir evlat olacağına delalet eder. Rüyada ateş şeklinde çiş yaptığını gören kişinin evladı devlet makamında yer edinir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş