Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada çıplaklık, genellikle toplumsal olarak kabul görmeyen şeyleri ifade eder. Bu, çoğu durumda, t

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çıplaklık, genellikle toplumsal olarak kabul görmeyen şeyleri ifade eder. Bu, çoğu durumda, toplumsal yaşantı içinde rahat barınmak için bazen giymek zorunda olduğunuz tüm sosyal tutumları, yükümlülükleri, etikleri ve kuralları bırakmanın güzel bir tecrübesidir.

  Rüyada Kendini Çıplak Görmek
  Rüyada kendini çıplak görmek, yeniden inşa çalışmalarına başlamadan önce bir kimlik değişikliği anlamına da gelebilir. Eski benliğin ölümünden sonra olabilir. Ayrılma veya boşanma sonrasında, hassasiyet ve kayıp duygularından dolayı kendinizi çıplak halde görebilirsiniz ki iyi ve güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz.

  Rüyada Çıplak Kadın Görmek
  Güzel çıplak bir kadının rüyada görülmesi büyük maddi zenginliklerin elde edilmesini simgeler. Ancak, aynı zamanda, öz varlığını kabul etmeyi reddetmesi, utanç veya inkârın bir göstergesi olabilir. Belki henüz belli sırları veya bilgileri kabul etmeye veya başkaları ile paylaşmaya hazır olamayabilirsiniz.

  Rüyada Çıplak Bir Yabancı
  Rüyanızda tanımadığınız çıplak bir yabancı çoğu rüya yorumcularına göre; pek iyi bir rastlantıya delalet etmez. Acı verici, utanç duyacağınız ya da çok incineceğiniz bir şey geçirmek üzere olduğunuz anlamına gelebilir. Sizi dezavantajlı duruma düşürecek bir durum ve özsaygınızdan yara alacağınız bir düşmanlık ile karşı karşıya olabilirsiniz.

  Rüyada Yakışıklı Çıplak Bir Adam Görmek
  Yakışıklı çıplak bir adam, tahmin edildiği gibi cinsel içerikli değil, yakın gelecekte sizin için çok yüksek başarı anlamına gelir. Aynı zamanda maddi başarı, şans ve sağlık biçiminde mutlu haberler var demektir. Bu, sizin için büyük bir mutluluk sembolüdür ve sizi mümkün olan her şekilde sevindirir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş