Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çıplak Öldüğünü Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çıplak öldüğünü görmek, günahlarınızı geride bırakmış, ruhani olarak arınmış olarak gelecek huzur dolu günleri müjdeler. Rüyanızda çıplak ve ölmüş olduğunu görmek; özgürlüğü sembolize edebilir, kendini sınırsız hissedebilir ve kendinizi daha değerli görebilirsiniz. Alternatif olarak, ilahi bir mertebeye yükseleceğine işaret sayılır.

  Rüyada Kendini Çıplak ve Ölmüş Görmek
  Rüyanızda ölmüş bedeninizi çok güzel bir şekilde görüyor, çıplaklığınızdan utanmıyor, hatta gurur duyuyorsanız Bu sizin son derece ahlaklı, iyi bir insan olduğunuzu simgeler. Saklanacak hiçbir şeyiniz yok ve gördüğünüz rüya; saflık, dürüstlük, açık yüreklilik ve nefsinizi kontrol altında tuttuğunuz bir doğa duygusu ile ilgilidir.

  Rüyada Çıplak ve Ölü Bedenini Örtmeye Çalışmak
  Pek çok çıplak ölü rüyaları, korkutucu gelebilir ve çıplaklığını örtmek için acil arzuyu içerir. Bu kesinlikle doğal benliğiniz hakkında utangaçlık duygularıyla ilişkilidir. Çıplaklığınızı örtbas etmek için elbiseler bulmak için uğraş verdiğiniz bir rüya, ruhunuzdaki çatışmayı, doğru yolda kalmak için özlemi ve yasaklanmış türden tutkulu karşılaşma isteğinizi simgeliyor olabilir.

  Bununla birlikte, kendini ölmüş ve çıplak görmek, gerçek hislerinizi, kim olduğunuzu açığa çıkarmadaki zorlukların bir ifadesidir. Daha özel olarak, gerçek duygularınızın ne olduğunu gösterdiğinizde başkalarının sizi nasıl gördüğünü varsayacağınızın bir anlamıdır. Bu özellikle sevgi, aşk ve cinsellik için geçerlidir. Ayrıca, birinin gerçek doğasını açığa çıkarmak veya samimi olma isteği için görülme arzusudur. Rüyada çıplak ölü bir beden başkaları tarafından kusurlu olarak görülme endişelerinizi de barındırıyor olabilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş