Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Cinsiyet Görmek

Konu, 'C Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada cinsiyet görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlıdır. Bolluk ve bereket olarak delalet eden bu rüya aynı zaman kalabalık bir aileye sahip olmaya da tabir olunur. Kısmetli bir yaşamının olacağına, ticarette de bu başarıların devam edeceğine, refah düzeyini artıp kazancının bollaşacağına, mal sahibi olmaya ve bütçesinin artmasına delalet eder.

  Rüyada Cinsiyet Değiştirdiğini Görmek
  Rüyada cinsiyet değiştirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yapacağı köklü değişikliklere delalet eder. Eskiyi tamamen silip atarak yepyeni bir yaşamı seçeceğine, beyaz sayfa açmaya delalet eder. Farklı görüşleri olan kişiler ile bir araya geleceğine ve bu bir araya gelmeler ile bu konuda da desteklenerek değişim için hazır olduğuna yorumlanır.

  Rüyada Cinsiyetini Değiştirmiş Olan Birisi Görmek
  Rüyada cinsiyetini değiştirmiş olan birisini görmek, rüyayı gören kişinin hayatına yenilikler geleceğine, yaşamına hız ve heyecan ekleneceğine, mutlu bir yaşam sürecek olmaya delalet eder. Hayatına eğlenceli kişilerin gireceğine fakat dikkatli olması gerektiğine de yorumlanır. Rüyayı gören kişinin oldukça eğleneceğine ve hayatına başka bir soluk katılacağına tabir olunur.

  Rüyada Cinsiyet Organı Görmek
  Rüyada cinsiyet organı görmek, rüyayı gören kişinin müjdeli haber alacağına, kendisine uğur getirecek olan hayırlı adımları atacak olmaya, hayallerine ve isteklerine kavuşacak olmasına delalet eder. Rüya sahibinin kazançlı işler yapacağına, parasın da malının da artacak olmasına tabir olunur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş